4 vydania pracovného zošita PREDŠKOLÁČIK - Abeceda, Matematika, Logika a Grafomotorika
Spolu 57 tematických pracovných listov + 3x Bonus

CD PREDŠKOLÁČIK - LIMITOVANÁ EDÍCIA!

CD obsahuje:
4 vydania pracovného zošita PREDŠKOLÁČIK z ABC Materské školy
57 tematických pracovných listov rozdelených podľa úloh
4 farebné a 53 čiernobielych listov formát A4
PDF formát s priamym využitím na Interaktívnej tabuli
Aj s možnosťou tlačenia pracovných listov
na stolík pre detičky z ABC školičky - Ukážka v PDF TU
BONUS 26 predlôh na Interaktívnu tabuľu
BONUS Hra Bodkolienka + Interaktívna kocôčka
BONUS Hra Zvieratká + Interaktívna kocôčka

Nie je potrebné pripojenie na internet!

PREDŠKOLÁČIKOVIA na CD: Matematika Predškoláka, Abeceda Predškoláka, Matematika, logika a grafomotorika Predškoláka - Hra Bodkolienka, Grafomotorika a Vizuomotorika Predškoláka – Hra Zvieratká

Matematika Predškoláka – počítame, odpočítame, priraďujeme a určujeme
10 x pracovné listy
Poznávame čísla a číslice, počítame od 1 do 10, odpočítame do 5, priraďujeme číslo k danému počtu predmetov od 1 do 10, určujeme rovnaké alebo rozdielne množstvo prvkov v skupine, vykonávame jednoduché operácie v číselnom rade od 1 do 10.

Abeceda Predškoláka – Samohlásky A, E, I, O, U – poznávame, rozoznávame a pomenovávame písmenká
14x pracovné listy + BONUS Farebné krúžky a písmenká – zábavná hra
Oboznamujeme sa s písmenkami ABECEDY, rozoznávame a pomenovávame samohlásky, rozlišujeme jednotlivé hlásky v slove, ich kvalitu a lokalizáciu, vyslovujeme správne a zreteľne všetky hlásky a hláskové skupiny, prejavujeme záujem o písmená.

Matematika, logika a grafomotorika Predškoláka - Hra Bodkolienka
3x farebná predloha, 10x pracovné listy + BONUS Básnička: Bodkolienka + Bodkolienka – návod na hru
Počítame od 1 do 10, odpočítame do 5, priraďujeme číslo k danému počtu predmetov od 1 do 10, určujeme rovnaké alebo rozdielne množstvo prvkov v skupine, vykonávame jednoduché operácie v číselnom rade od 1 do 10.
Rozvíjame matematické predstavy, logické myslenie, priestorovú orientáciu, predstavivosť a grafomotoriku.

Grafomotorika a Vizuomotorika Predškoláka – Hra Zvieratká - kreslíme hranaté tvary
1x farebná predloha, 19x pracovné listy + BONUS Básničky: Zvieratká
Jemná motorika. Vizuomotorika. Grafomotorika. Základné grafické tvary. Domáce zvieratá.
Kreslíme hranaté tvary, kreslíme podľa predlohy, kreslíme na štvorčekový podklad, poznávame a kreslíme domáce zvieratká – psík, mačička, prasiatko, zajac, baranček, kravička. Využívame koordináciu zraku a ruky, kreslíme uvoľnenou rukou, plynulo a smelo. Hráme sa s kartičkami Pexeso.

UPOZORNENIE!
Všetky práva vlastníka autorských práv k dielu sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu tohto média je bez písomného súhlasu majiteľa - ABC materské školy ZAKÁZANÉ

autor: © ABC všetky práva vyhradené