Prístupové LICENCIE

Prístupové Licencie I + II + III + IV - obsah školských rokov 2013/14/15/16/17

Jednoduchý spôsob získania LICENCIE: Stačí vyplniť krátky formulár "KLIK"
Všetko ostatné urobíme za vás, vyplníme objednávku, odošleme vám email a zavoláme.

prístupová licencia na abcObjednaním Licencie získate rozšírený prístup na daný školský rok k Interaktívnym hrám a poznávacím výukovým Panorámam s možnosťou zväčšovania každej hry na celú obrazovku s využitím najmä pri používaní na Interaktívnych tabuliach.
Licencia v sebe zahŕňa možnosť sťahovania pracovných listov a ich tlač v neobmedzenom množstve.

Ďalej obsahuje prístup ku všetkým pracovným zošitom Guľôčka + bonusové vydania Predškoláčika z ABC materské školy. Licencia umožňuje navyše prístup k bonusovým farebným pracovným listom na Interaktívnu tabuľu, ktoré vyšli v danom školskom roku.

Všetky články uzamknuté Licenciou I alebo Licenciou II sa automaticky zobrazia len vlastníkom Licencie I alebo Licencie II po prihlásení sa na stránku: www.abcmaterskeskoly.sk
Všetky články uzamknuté Licenciou III alebo Licenciou IV sa automaticky zobrazia len vlastníkom Licencie III alebo Licencie IV
po prihlásení sa na stránku: www.abcmaterskaskola.sk.

Licencia plati pre jednu materskú školu alebo jedného užívateľa v danom školskom roku.

LICENCIA I+II - výhodný balík pre MŠ umožňuje prístup k celému obsahu stránky ABC Materské školy na 24 mesiacov!
 LICENCIA III umožňuje prístup k novému ŠVP pre materské školy k obsahu stránky ABC Materská škola!
 viac Licencia III na ABC - najvýhodnejšia ponuka "KLIK" TU
 LICENCIA I+II+III - najvýhodnejší balíček pre MŠ s obsahom až 3 školských rokov 2013-2016 (vhodný pre užívateľov bez LICENCIE)
 LICENCIA II+III - výhodný balíček s obsahom 2 školských rokov 2014-2016
(vhodný pre užívateľov s LICENCIOU I)
 viac Licencia na ABC zalacno "KLIK" TU
LICENCIA I+II+III+IV - MEGA NAJVÝHODNEJŠÍ BALÍČEK - AŽ NA TRI ŠKOLSKÉ ROKY TU

Licencia  len za 3 € mesačne

Pri týchto produktoch je potrebné označiť v objednávke Doprava a platba - Elektronické prevzatie, platba vopred na účet. Tento produkt sa nezasiela poštou ani na dobierku!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať - KONTAKT TU

© ABC - všetky práva vyhradené.