Prístupové LICENCIE

Prístupové Licencie 1+2+3+4+5 - obsah školských rokov 2013/14/15/16/17/18

Jednoduchý spôsob získania LICENCIE: Stačí vyplniť krátky formulár "KLIK"
Všetko ostatné urobíme za vás, vyplníme objednávku, odošleme vám email a zavoláme.

prístupová licencia na abcObjednaním Licencie získate rozšírený prístup na daný školský rok k Interaktívnym hrám a poznávacím výukovým Panorámam s možnosťou zväčšovania každej hry na celú obrazovku s využitím najmä pri používaní na Interaktívnych tabuliach.
Licencia v sebe zahŕňa možnosť sťahovania pracovných listov a ich tlač v neobmedzenom množstve.

Ďalej obsahuje prístup ku všetkým pracovným zošitom Guľôčka + bonusové vydania Predškoláčika z ABC materské školy. Licencia umožňuje navyše prístup k bonusovým farebným pracovným listom na Interaktívnu tabuľu, ktoré vyšli v danom školskom roku.

Všetky články uzamknuté Licenciou I alebo Licenciou II sa automaticky zobrazia len vlastníkom Licencie I alebo Licencie II po prihlásení sa na stránku: www.abcmaterskeskoly.sk
Všetky články uzamknuté Licenciou III alebo Licenciou IV sa automaticky zobrazia len vlastníkom Licencie III alebo Licencie IV
po prihlásení sa na stránku: www.abcmaterskaskola.sk.

Licencia plati pre jednu materskú školu alebo jedného užívateľa v danom školskom roku.

LICENCIA I+II - VÝHODNÝ BALÍK PRE MŠ -  umožňuje prístup k celému obsahu stránky ABC Materské školy na 24 mesiacov!

LICENCIA III+IV - NAJVÝHODNEJŠÍ BALÍČEK - Nový ŠVP TU  - umožňuje prístup k celému obsahu stránky ABC Materská škola na 24 mesiacov!

LICENCIA 1+ 2+ 3+ 4+ 5  - MEGA NAJVÝHODNEJŠÍ BALÍČEK - AŽ 5 ŠKOLSKÝCH ROKOV TU -  umožňuje prístup k celému obsahu stránky ABC Materské školy a ABC Materská škola na 60 mesiacov!

viac Licencia na ABC zalacno "KLIK" TU

Pri týchto produktoch je potrebné označiť v objednávke Doprava a platba - Elektronické prevzatie, platba vopred na účet. Tento produkt sa nezasiela poštou ani na dobierku!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať - KONTAKT TU

© ABC - všetky práva vyhradené.