ABC Škôlka
Internetová škôlka
Nový vzdelávací portál

Košík:0 produktov
cena:0.00,- €
 VAŠA OBJEDNÁVKA
Vybrali ste si z našej ponuky?
ĎAKUJEME!
Objednať si môžete aj telefonicky

0918 150 571
od 9 do 17 hod.
NONSTOP služba
info@abcmaterskeskoly.sk
 INTERAKTÍVNA TABUĽA
 
interaktívna tabuľa


 
pracovné listy na IT

   
interaktívna tabuľa
 GRAFOMOTORIKA PREDŠKOLÁKA
grafomotorika predškoláka - kreslíme hranaté tvary
 HRA BODKOLIENKA
hra bodkolienka - matematika, logika a grafomotorika predškoláka
 ABECEDA PREDŠKOLÁKA
abeceda predškoláka
 Matematika Predškoláka
matematika predškoláka
 KURZY NA IT
activinspire

flowworks
 
 Anketa ABC škôlky
Máte záujem rýchlo a kreatívne sa naučiť pracovať na Interaktívnej tabuli

Áno, čo najrýchlejšie
82%

Áno, ale postupne
13%

Zatiaľ neviem
4%
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:

Kontakt - web stránky ABC Materská škola: „Pozri, čo ja dokážem.“

neváhajte nás kontaktovať
kontak abc materske školy

ABC Materské školy

Vierka Pechová
kontakt: 0918 150 571
info@abcmaterskeskoly.sk
 

Fakturačné údaje:
Ján Pecho
Tachty 142, 980 34
IČO: 17851963
DIČ: 1021832262
Milí rodičia, učitelia, milé kolegyne a detičky...vítam vás na stránkach ABC materské školy
 
Volám sa Vierka Pechová, vyštudovala som SPgŠ v Turčianskych Tepliciach v rokoch 1985 -1989, odbor učiteľka pre MŠ.
Prevádzkovala som prvú súkromnú materskú školu v Martine, zaradenú do siete predškolských zariadení.
Organizovala som detské letné pobyty a tábory detí predškolského veku v okolí Martina: Jasenská dolina, Ružomberok – Ľubochňa.
Pracovný život ma zaniesol aj do sféry obchodu a služieb, ale stále mi chýbal kontakt s detičkami.
Preto som sa rozhodla v roku 2012, že sa vrátim do profesionálneho odboru a začala som pracovať na internetovom prevedení súkromnej materskej školy – Virtuálna škôlka, ktorá prináša interaktívne virtuálne projekty pre deti predškolského veku.
Naštartoval ma nový Štátny vzdelávací program ISCED 0 – predprimárne vzdelávanie s názvom: Dieťa a svet a zisťovala som dostupnosť interaktívnych úloh pre deti predškolského veku na internete v slovenskom jazyku.
Keďže som celý čas sledovala systém komunikácie a spolupráce medzi učiteľom, rodičom a dieťaťom....a všetko išlo systémom len výchovno - vzdelávací program a učiteľky v materskej škole, ktoré si veľmi vážim, rozhodla som sa vytvoriť projekt - Trojlístok : Dieťa, rodič a pedagóg.
Podľa môjho názoru je najdôležitejšia spolupráca týchto troch lístkov vo vzájomnej komunikácii: Dieťa, rodič, učiteľ.
Rozhodla som sa hľadať cestu ešte vzájomnejšej a bližšej komunikácie rodič - dieťa, dieťa -učiteľ, učiteľ- rodič. Z tejto myšlienky vznikol projekt interaktívnej škôlky, pod názvom: „Pozri, čo ja dokážem.“
Vzájomná komunikácia medzi rodičom a škôlkou je veľmi dôležitá.
Veľakrát rodič ani len netuší, čo všetko sa dieťatko v škôlke učí, čo všetko by malo vo svojom veku vedieť, poznať, pochopiť...
Mojou veľkou záľubou je skladanie básničiek, čo ma stále vracia do hry: pedagóg- dieťa.
Snažím sa vypracovať úlohy pre deti, ktoré by podľa môjho názoru mali zvládať a v  interaktívnom svete to robím viacerými spôsobmi, čo si môžete na mojej stránke prezrieť.
Ako príklad uvádzam: Interaktívne hry a tematické pracovné listy z projektu: „Pozri, čo ja dokážem“ s obsahovou náplňou vzdelávacieho programu Dieťa a svet, ktorých cieľom je zvládnuť obsah samotnej hry a potvrdiť pochopenie hry zo strany dieťaťa prostredníctvom pracovného listu.
Som autorkou všetkých riekaniek, básničiek a pesničiek, ktoré zverejňujem na stránke ABC Materské školy, používam dané a všeobecne dostupné predlohy.
Som vlastníkom obrázkov a používam len voľné alebo nakúpené obrázky.
Samozrejme, že nie som jediným tvorcom a autorom videí, flash súborov a na tomto mieste chcem poďakovať aj mojim profesionálnym spolupracovníkom, programátorom a grafikom, tvorcom textov, básničiek a myšlienkárov, ktorí si tento projekt: “Pozri, čo ja dokážem“, osvojili a zobrali za svoj, aktívne so mnou spolupracujú a pomáhajú mi splniť môj sen trojlístka a naplniť môj cieľ založenia prvej virtuálnej škôlky na Slovensku.
Najviac ich aj tak všetkých na tom baví, že sa môžu realizovať, pracovať, učiť detičky, aby mohli povedať svojim najbližším vetu: „Pozri, čo ja dokážem.“
Vymyslela som si dve postavičky: Guľôčku a Kocôčku, ktoré v rôznych formách a formátoch sprevádzajú detičky, rodičov a pani učiteľky v projekte: „Pozri, čo ja dokážem“.

 
Tieto stránky vám budú zaujímavou, hravou i poučnou formou prinášať nápady, témy a inšpirácie na spestrenie a skvalitnenie výchovno-vzdelávacej činnosti s vašimi detičkami doma i v škôlke.
 
Ak vás táto myšlienka zaujala, či ste dieťa, rodič alebo pedagóg, dajte mi vedieť prostredníctvom formulára.
 
Hrajme sa, učme sa a tvorme spoločne...
 
 
Ponúkam možnosti pre materské školy: vytvorenie kvalitných, kreatívnych a hyperaktívnych web stránok pod záštitou wenaweb, ktoré umožňujú vzájomnú komunikáciu a priamy vstup do programu alebo činnosti webu a zároveň umožňujú používať všetky aplikácie, ponúkané na ABCMŠ.

Ponúkam možnosti pre všetkých rodičov, ktorých detičky nenavštevujú či navštevujú MŠ: prihlásiť sa do projektu virtuálnej škôlky s názvom: “ „Pozri, čo ja dokážem“, kde sa budeme spolu učiť, hrať, tvoriť a hlavne sa zabávať, čítať, spievať, kresliť a maľovať...

Pre všetkých ponúkam Internetový pracovný zošit GUĽôČKA, a pracovný zošit PREDŠKOLÁČIK , Interaktívne hry, pracovné listy, úlohy a cvičenia pre deti predškolského veku rozpracované a uverejnené na stránke ŠKôLKA a na stránke KOCôČKA - Pracovné listy na IT a Interaktívne hry LICENCIA

Prístupové Licencie pre materské školy, učiteľky a rodičov na školský rok 2013/2014 - Licencia I, na školský rok 2014/2015 - Licencia II, na školský rok 2013/15 - LICENCIA I+II, ktoré umožňujú prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom LICENCIA , v danom školskom roku - neobmedzený prístup k interaktívnym hrám, pracovným listom, výukovým poznávacím panorámam a k pracovným zošitom Guľôčka + bonusové vydania pracovného zošita Predškoláčik s možnosťou sťahovania a tlačenia pracovných listov v neobmedzenom množstve. Navyše bonusové vydania Pracovných listov na Interaktívnu tabuľu.

Viac LICENCIA NA ABC ZA LACNO TU

LICENCIA 3+4+5+6 - NOVÝ ŠVP - školské roky 2015/16/17/18/19 - najvýhodnejšia ponuka TU - Interaktívny program: " 7 Kruhov poznania predškoláka" na novej stránke: www.abcmaterskaskola.sk

LICENCIA 1+2+3+4+5+6 - MEGA Najvýhodnejší balíček - školské roky 2013 - 2019 - najvýhodnejšia ponuka TU - prístup k celému obsahu za najnižšiu cenu až na 4 školské roky!


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať
Sme tu pre vás
Vaša pani učiteľka Vierka
0918 150 571 - volajte!
ABC materská škola
Pracujeme s láskou pre vás

Všetky súbory, obrázky, básničky, pracovné listy, pracovné zošity, interaktívne hry, interaktívne poznávacie panorámy, farebné predlohy na Interaktívnu tabuľu a video rozprávky, CD-čka na ABC Materská škola - autor: © ABC Všetky práva vyhradené

 UPOZORNENIE!
Všetky práva vlastníka autorských práv k dielu sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu všetkých súborov a médii je bez písomného súhlasu majiteľa - ABC materské školy ZAKÁZANÉ
 

autor: © ABC všetky práva vyhradené
Kontaktný formulár