KĽÚČ K CELÉMU OBSAHU
Licencia na ABC

Registrácia na ABC ZADARMO!
LICENCIA na ABC ZA LACNO !!!

Košík:1 ks

ABC Materská škola
7 kruhov predškoláka
Nový ŠVP - AKCIA

Internetová Škôlka

UČÍME SA DOMA

Vzdelávanie pre predškolákov

MAXI Licencia k vzdelávaciemu obsahu školských rokov 2015/2022 - ABC vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

NAJVÝHODNEJŠIA PONUKA MAXI LICENCIE - Vzdelávací obsah stránky ABC MATERSKÁ ŠKOLA - Licencia 7+8+9 - obsah školské roky 2019/22 + Doplnková Licencia - pracovné listy a úlohy školské roky 2015/19
spracované podľa ŠVP pre Materské školy - ABC vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA​

Prístupová Maxi licencia k vzdelávaciemu obsahu na stránke: www.abcmaterskaskola.sk

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa Nového ŠVP pre MŠ.

MAXI Licencia obsahuje:

" Licencia ", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu Maxi Licencie na stránke: www.abcmaterskaskola.sk!

MAXI Licencia vám sprístupní vzdelávací obsah stránky ABC Materská škola - Nový ŠVP -  Vzdelávací program: " 7 Kruhov poznania Predškoláka." Obsahuje vyše 1200 vzdelávacích projektov ( vzdelávacie video príbehy s úlohami, vzdelávacie pracovné listy s využitím aj na Interaktívnej tabuli) s rozšírených obsahom v rámci Licencie 8 - TEST školskej pripravenosti + Možnosť získať CD interaktívne zábavné a vzdelávacie hry v najvýhodnejšej ponuke. Licencia 9 obsahuje Vzdelávací projekt MÚDRE SOVIČKY + BONUS CD MÚDRE SOVIČKY - VÝBER HRY + Možnosť získať NOVÉ CD Interaktívne vzdelávacie hry Múdre sovičky v najvýhodnejšej ponuke, ktoré budú vychádzať v priebehu celého školského roka 2021/22. Licencia je pre jedného užívateľa alebo jednu materskú školu s použitím na 1 školský rok.

Maxi Licencia zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach tieto projekty:

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 7 - nájdete TU

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 8 - nájdete TU

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 9 - nájdete TU

Pracovné listy DOPLNKOVÁ LICENCIA

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, cvičenia, video projekty a pracovné listy z ABC vzdelávacieho programu:

„ 7 Kruhov poznania Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pre otvorenie PDF súborov musíte mať v počítači nainštalovaný prehrávač Adobe Reader 11.0

Nové Interaktívne hry na CD nosičoch bez pripojenia na internet si môžete objednať v najvýhodnejšej ponuke TU

"MAXI LICENCIA " umožňuje prístup k vzdelávaciemu obsahu www.abcmaterskaskola.sk uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou 7+8+9 + doplnková Licencia na pracovné listy na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Maxi Licencia neumožňuje prístup k interaktívnym hrám, nové vzdelávacie a zábavné hry s úlohami TU.