SÓLO Licencia 11 k obsahu 12 mesiacov školského roka 2023/2024 + BONUS CD DOPRAVNÁ VÝCHOVA

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA 11 - školský rok 2023/2024 už nikdy nebude lacnejšia

Objednávka cez Formulár - Najvýhodnejšia ponuka - Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu 12 mesiacov školského roka 2023/2024 k novým vzdelávacím projektom, ktoré vyjdú v školskom roku 2023/2024.

Licencia 11 obsahuje Nové vzdelávacie projekty so zameraním na Dopravnú výchovu + BONUS CD DOPRAVNÁ VÝCHOVA  - Interaktívne vzdelávacie HRY

+ Máte možnosť získať NOVÉ CD/USB/Notebook Interaktívne vzdelávacie hry v najvýhodnejšej ponuke, ktoré budú vychádzať na stránke ABC Materská škola.

Licencia je pre jedného užívateľa alebo jednu materskú školu s použitím na 1 školský rok.

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa Nového ŠVP.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA 11"

Licencia 11 obsahuje:

"LICENCIA 11", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu  "LICENCIA 11" - na 1 školský rok!

Licencia 11 zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach vzdelávacie projekty, ktoré budú postupne dopĺňané v priebehu celého školského roka.

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 11 - nájdete TU

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho vzdelávacieho programu : „ 7 Kruhov poznania Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pre otvorenie PDF súborov musíte mať v počítači nainštalovaný prehrávač Adobe Reader 11.0

Nové Interaktívne hry na CD/USB nosičoch bez pripojenia na internet si môžete objednať v najvýhodnejšej ponuke v našom EShope: NOVÉ USB HRY - ABC NOTEBOOK/PC HRY - CD HRY - AKCIE a SADY - USB HRY - AKCIE a SADY

"LICENCIA 11" umožňuje prístup k obsahu 12 mesiacov školského roka 2023/2024 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou 11 na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Všetky články školského roka 2023/2024 budú pre vás viditeľné 1 školský rok!
Licencia 11 neumožňuje prístup k obsahu článkov Duo, Maxi, Mega a Giga Licencie na stránke: www.abcmaterskaskola.sk, pokiaľ ich nemáte zakúpené