ABC Materská škola
7 kruhov predškoláka
Nový ŠVP - AKCIA

Košík:0 produktov

Licencia I + II k obsahu 24 mesiacov školských rokov 2013/2015 pre Materské školy, Rodičov a Užívateľov ABC - Rýchly prístup k celému obsahu

ABC vzdelávací program Dieťa a Nový svet - Prístupová licencia k obsahu 24 mesiacov školských rokov 2013/2015 k pracovným listom a k pracovným zošitom Guľôčka + bonusové vydania Predškoláčika s možnosťou sťahovania a tlačenia pracovných listov, ktoré vyšli v školskom roku 2013/2014/2015.

Licencia I+IIvýhodný balíček pre MŠobsah dvoch školských rokovkaždá len 39 € :Obsahuje
38 pracovných zošitov Guľôčka, 4 bonusové vydania pracovného zošita Predškoláčik, vyše 90 farebných predlôh na Interaktívnu tabuľu alebo PC, celkovo vyše 550 pracovných listov, úloh a cvičení z ABC školičky
pre vaše detičky s možnosťou stiahnutia a neobmedzenej tlače.

Ako bonus získavate Letné kurzy angličtiny pre najmenších - Učíme sa po anglicky, obrázkom aj foneticky.

Licencia I+II neumožňuje prístup k interaktívnym projektom ( interaktívny obsah máte len ako Bonus do konca podpory Flashu vašim prehliadačom).

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA I + LICENCIA II"

Licencia I+II obsahuje:

Voľný prístup ku všetkým ponúkaným možnostiam, označeným "LICENCIA a LICENCIA II", po prihlásení sa na stránku ABC materské školy

Licencia I+II v sebe zahŕňa:

Licencované pracovné listy - obsah školské roky 2013/2015

Farebné predlohy - obsah školské roky 2013/2015

Tematické Pracovné zošity Guľôčka a Predškoláčik v PDF formáte

Interaktívne hry - obsah školské roky 2013/2015 s možnosťou zväčšovania na celú obrazovku a s využitím na interaktívnych tabuliach - Bonus len s povolím Flash súborov vašim prehliadačom do konca roka 2020.

Poznávacie panorámy - obsah školské roky 2013/2015 s možnosťou zväčšovania na celú obrazovku a s využitím na interaktívnych tabuliach - Bonus len s povolím Flash súborov vašim prehliadačom do konca roka 2020.

V obsahu Licencie sa skrýva:

Viac ako 200 pracovných listov, podporujúcich grafomotoriku dieťaťa, rozvoj pozornosti, pamäti, reči, zrakového vnemu, obrazného, názorného a logického myslenia, jemnej motoriky a koordinácie zraku a pohybov ruky.

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu Dieťa a svet. „ Pozri, čo ja dokážem“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami:

Pre otvorenie interaktívnych hier a PDF súborov musíte mať v počítači nainštalovaný a vašim prehliadačom povolený prehrávač Adobe Flash Player a Adobe Reader 11.0

"LICENCIA I + II" umožňuje prístup k obsahu školských rokov 2013/2015 uhradením licencie s použitím na 1 rok.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyšli od 1.9.2013 do 31.8.2015)