KĽÚČ K CELÉMU OBSAHU
Licencia na ABC

Registrácia na ABC ZADARMO!
LICENCIA na ABC ZA LACNO !!!

Košík:1 ks

ABC Materská škola
7 kruhov predškoláka
Nový ŠVP - AKCIA

Internetová Škôlka

UČÍME SA DOMA

Vzdelávanie pre predškolákov

DUO Licencia 8+9 k obsahu 24 mesiacov školských rokov 2020/2022 - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

NAJVÝHODNEJŠIA PONUKA LICENCIE 8+9 - školské roky 2020/2022
spracované podľa Nového ŠVP pre materské školy -
Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA​

Získajte DUO Licenciu 8+9 najvýhodnejšie.

Objednávka cez Formulár - Najvýhodnejšia ponuka -  Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu školských rokov 2020/2022 k novým vzdelávacím projektom, ktoré vyšli a vyjdú v školskom roku 2020/2022.

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa Nového ŠVP pre MŠ.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     " LICENCIA 8 a LICENCIA 9 "

Licencia 8+9 obsahuje:

Voľný prístup ku všetkým ponúkaným možnostiam, označeným  "LICENCIA 8 a LICENCIA 9", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu Licencie 8+9 - obsah školské roky 2020/22 na stránke: www.abcmaterskaskola.sk

DUO Licencia 8+9 vám sprístupní vybraný obsah stránky ABC Materská škola - Nový ŠVP - ABC Vzdelávací program: " 7 Kruhov poznania Predškoláka." Obsahuje vyše 300 vzdelávacích projektov s rozšírených obsahom v rámci Licencie 8 - TEST školskej pripravenosti. Licencia 9 obsahuje Vzdelávací projekt MÚDRE SOVIČKYBONUS CD MÚDRE SOVIČKY - VÝBER HRY + Možnosť získať NOVÉ CD Interaktívne vzdelávacie hry Múdre sovičky v najvýhodnejšej ponuke, ktoré budú vychádzať v priebehu celého školského roka 2021/22. Licencia je pre jedného užívateľa alebo jednu materskú školu s použitím na 1 školský rok.

Licencia 8+9 zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach tieto projekty:

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 8 - nájdete TU

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 9 - nájdete TU

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho vzdelávacieho programu : „ 7 Kruhov poznania Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pre otvorenie PDF súborov musíte mať v počítači nainštalovaný prehrávač Adobe Reader 11.0

Nové Interaktívne hry na CD nosičoch bez pripojenia na internet si môžete objednať v najvýhodnejšej ponuke TU

"LICENCIA 8+9" umožňuje prístup k obsahu školských rokov 2020/2022 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyšli od 1.9.2020 do 31.8.2022 na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Všetky články školských rokov 2020/2022 budú pre vás viditeľné 1 školský rok!
Licencia 8+9 neumožňuje prístup k obsahu článkov Licencie I a Licencie II na stránke: www.abcmaterskeskoly.sk a k obsahu článkov Licencie 3+4+5+6+7 na stránke: www.abcmaterskaskola.sk, pokiaľ ich nemáte zakúpené