KĽÚČ K CELÉMU OBSAHU
Licencia na ABC

Registrácia na ABC ZADARMO!
LICENCIA na ABC ZA LACNO !!!

Košík:0 produktov
cena:0.00,- €
 VAŠA OBJEDNÁVKA
Vybrali ste si z našej ponuky?
ĎAKUJEME!
Objednať si môžete aj telefonicky

0918 150 571
od 9 do 17 hod.
NONSTOP služba
info@abcmaterskeskoly.sk
 ABC NOTEBOOK HRY
247 HIER + 4x DARČEK

Interaktívne vzdelávanie pre Predškolákov a Materské školy

 ABC Materská škola
7 kruhov predškoláka
Nový ŠVP - AKCIA

 INTERAKTÍVNA TABUĽA

interaktívna tabuľa


 

pracovné listy na IT
 GRAFOMOTORIKA PREDŠKOLÁKA
grafomotorika predškoláka - kreslíme hranaté tvary
 HRA BODKOLIENKA
hra bodkolienka - matematika, logika a grafomotorika predškoláka
 ABECEDA PREDŠKOLÁKA
abeceda predškoláka
 Matematika Predškoláka
matematika predškoláka
 Anketa ABC škôlky
Máte záujem rýchlo a kreatívne sa naučiť pracovať na Interaktívnej tabuli

Áno, čo najrýchlejšie
82%

Áno, ale postupne
14%

Zatiaľ neviem
5%
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
5/10
CD INTERAKTÍVNE HRY - CD HRY ZIMA
Vzdelávacie hry 10 + 5 BONUS

CD HRY ZIMA obsahuje 10 vzdelávacích interaktívnych hier s úlohami + BONUS 5 zábavných hier

Všetky hry sú triedené farebne podľa vzdelávacích oblastí ŠVP pre materské školy. Rozvíjajú aktívnu slovnú zásobu, pozornosť, sluchové a zrakové vnemy, pamäť, obrazné, názorné a logické myslenie, priestorovú orientáciu, matematické predstavy, jemnú motoriku a koordináciu zraku a pohybov ruky...

Vzdelávacie interaktívne hry obsahujú úlohy, ktoré plní dieťa podľa pokynov. Po skončení každej hry, ešte môže navyše plniť dieťa ďalšie úlohy, súvisiace s každou konkrétnou scénou hry.

Bonusové zábavné hry sú pridané na hranie iných typov hier, pri ktorých si môžete zadávať vlastné úlohy.

+ BONUS z ABC NAVYŠE – všetky hry na CD máte bez obmedzenia a navždy! Môžete si ich ukladať a triediť a využívať pri vašej každodennej práci s detičkami. Samozrejme s dodržiavaním autorských práv ABC Materská škola!

Obsah CD:
Vzdelávacie interaktívne hry:
1.HRA Puzzle ZIMA 
2.HRA Puzzle POLÁRNE ZVIERATÁ
3.HRA Puzzle ZIMNÉ RADOVÁNKY 1
4.HRA Puzzle ZIMNÉ RADOVÁNKY 2
5.HRA Pexeso ZIMNÉ AKTIVITY
6.HRA Pexeso POLÁRNE ZVIERATÁ
7.HRA Pexeso ZIMNÉ ČIAPKY
8.HRA Pexeso SNEHULIACI
9.HRA Tiene KARNEVALOVÉ MASKY 1
10.HRA Tiene KARNEVALOVÉ MASKY 2
 

Bonusové zábavné hry:
1.HRA Skladačka ZIMA
2.HRA Skladačka JAR
3.HRA Sudoku ČÍSLA
4.HRA Sudoku LOPTY
5.HRA Sudoku STRAŠIDIELKA   

Každá hra má neobmedzené možnosti, pretože každým načítaním novej hry sa vždy mení pozícia farebných obrázkov na hracej ploche. Takže napríklad pri hre pexeso, sú vždy hracie karty na ploche ináč umiestnené. Pri hre puzzle sú farebné dieliky na hracej ploche ináč umiestnené. Pri hre tiene sú farebné obrázky na hracej ploche vždy ináč umiestnené... Navyše si môžete dopĺňať v každej hre aj vlastné úlohy. Pri každej hre môžete využívať na označovanie, spájanie, krúžkovanie aj interaktívne pero vašej tabule.

Vzdelávacie úlohy na CD ZIMA: 
Dieťa poznáva ročné obdobie zima na základe typických znakov a symbolov. Uvedomuje si zmeny v prírode počas roka. Skladá obrázok podľa predlohy. Farebne vypĺňa uzavreté plochy, vyberá a umiestňuje obrázky. Na základe ilustrácie rozpráva vlastný jednoduchý príbeh.

Dieťa poznáva niektoré polárne zvieratá. Vymenuje spamäti mená zvierat. Identifikuje rôznorodosť živočíšnej ríše. Uvádza príklady rozdielnych a podobných znakov vybraných živočíchov. Vyslovuje správne, zreteľne a plynule všetky hlásky a hláskové skupiny. Vlastnými slovami vysvetlí význam slov, ktoré pozná.

Dieťa poznáva sezónne aktivity: sánkovanie, korčuľovanie, lyžovanie. Poznáva základné lyžiarske, korčuliarske, sánkarské zručnosti a bezpečnosť pri ich vykonávaní. Vie, že zimné aktivity sa vykonávajú v zime na snehu a ľade. Poskladá z primeraného množstva útvarov obrázok podľa predlohy, pokynov a na danú tému. Pomocou slov a slovných spojení hore, dole, vpredu, vpravo, vľavo...určí a opíše polohu objektu.

Dieťa vyslovuje správne a zreteľne všetky názvy. Vlastnými slovami vysvetlí význam slov, ktoré pozná. Odpovedá na otázky vyplývajúce z hry. Hľadá a priraďuje rovnaké alebo súvisiace obrázky. V obore do 10 určí počítaním po jednej počet objektov v skupine. Zo skupiny objektov vyberie všetky objekty s danou vlastnosťou. Vytvorí dvojicu objektov na základe požadovanej (určenej) logickej súvislosti. V usporiadanom rade obrázkov určí objekt na základe popisu jeho polohy. Poznáva základné a zmiešané farby.

Dieťa poznáva a pomenuje karnevalové masky zvierat. Identifikuje rôznorodosť živočíšnej ríše. Zo skupiny objektov vyberie všetky objekty s danou vlastnosťou (farba, tvar).  Vytvorí dvojicu objektov na základe danej logickej súvislosti. Poznáva základné a zmiešané farby. Určí (označí) objekt na základe popisu polohy. Počíta a porovnáva počet objektov v skupine. Plní úlohy podľa pokynov. 

UPOZORNENIE!
Všetky práva vlastníka autorských práv k dielu sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu tohto média je bez písomného súhlasu majiteľa - ABC Materské školy ZAKÁZANÉ


autor: © ABC Materské školy všetky práva vyhradené

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)