MEGA LICENCIA ABC

Sada pracovných listov pre 5 detí: VITAJ V ŠKôLKE: Poznať svoju značku, miestnosti v škôlke, čo kde robíme.
Obsahuje: 7 x 5 čiernobielych listov + 5 x farebná predloha, obrázkové kartičky, puzzle, vystrihovačky
Spolu 40 ks pracovných listov.

Sada pracovných listov pre 5 detí z časopisu GUĽôČKA September 2014/1 -  VITAJ V ŠKôLKE - poznávame svoju značku, miestnosti v škôlke, čo kde robíme.

Sada obsahuje:
  • 5x farebná predloha
  • 7x5 čiernobielych pracovných listov
Sada pracovných listov Vitaj v škôlke je vhodná pre prácu s detičkami v materskej škole na poznávanie svojej škôlky, miestností v škôlke, svojej značky v škôlke.
Deti sa oboznamujú s každou miestnosťou, čo kde robíme. Dopĺňajú si slovnú zásobu, rozvíjajú reč, obrazotvornosť, priestorovú predstavivosť, matematické predstavy, logické myslenie, grafomotoriku. Poznávajú, rozlišujú a pomenovávajú značky v škôlke, základné farby, porovnávajú veľkosť aj dĺžku, počítajú od 1 do 10. Vyfarbujú pracovné listy podľa predlohy a pokynov, zostavujú puzzle a rozvíjajú si jemnú motoriku ruky a plnia zároveň úlohy z tematického okruhu Ja som a z programu Dieťa a svet: "Pozri, čo ja dokážem."
Obrázkové kartičky slúžia na vyfarbenie, vystrihnutie, uvedomenie si hračiek a značiek v škôlke a taktieť ako hra pexeso.

Obsah

Strana    1 – Vitaj v škôlke – šatňa - farebná predloha – slovná zásoba, farby, značky
Strana    2 – Vitaj v škôlke – šatňa – priraď podľa farby – farby, matematika
Strana    3 – Vitaj v škôlke – herňa - farebná predloha – slovná zásoba, matematika