MEGA LICENCIA ABC

SÓLO LICENCIA 6 - Nový ŠVP - obsah školský rok 2018/2019

LICENCIA 6 - Nový ŠVP - školský rok 2018/2019 - Interaktívny program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

Bežná cena: 59.00,- €, Ušetríte: 9.00,- € (15%)
50.00,- €Cena
SÓLO Licencia 6 k obsahu 12 mesiacov školského roka 2018/2019 podľa Nového ŠVP pre Materské školy

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA 6 na nový školský rok 2018/2019 už nikdy nebude lacnejšia

Získajte SÓLO Licenciu 6 Najvýhodnejšie a využite 5% Zľavu!
Objednávka cez Formulár - Najvýhodnejšia ponuka - Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu 12 mesiacov školského roka 2018/2019 k novým interaktívnym hrám a projektom, ktoré vyjdú v školskom roku 2018/2019.

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa Nového ŠVP.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA 6"

Licencia 6 obsahuje:

"LICENCIA 6", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu  "LICENCIA 6" - od 1.9.2018 až dva školské roky!

Licencia 6 zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach interaktívne projekty, ktoré budú postupne dopĺňané v priebehu celého školského roka.

Obsah Pripravovaných projektov nájdete TU

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ 7 Kruhov poznania Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.

"LICENCIA 6" umožňuje prístup k obsahu 12 mesiacov školského roka 2018/2019 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyjdú od 1.9.2018 do 31.8.2019 na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Všetky články školského roka 2018/2019 budú pre vás viditeľné ešte celý budúci školský rok!
Licencia 6 neumožňuje prístup k obsahu článkov Licencie 3+4+5 na stránke: www.abcmaterskaskola.sk, pokiaľ ich nemáte zakúpené