Sada pracovných listov pre 5 detí: RôZNORODÉ PREDMETY
Obsahuje: 9 x 5 čiernobielych listov + 1 farebná predloha
Spolu 46 ks pracovných listov.

Sada pracovných listov pre 5 detí z časopisu GUĽôČKA Február 2014/16 -  RôZNORODÉ PREDMETY - hračky, oblečenie, riad - čo je čo, čo je načo, čo tu nepatrí, čo je kde, koľko je čoho, dokresli, zahraj sa pexeso.
Matematika, Logika, Grafomotorika, Počítanie, Rozmer a veľkosť, Reč a priestorová predstavivosť, Slovná zásoba, Obrazotvornosť.

Sada obsahuje:
  • 1x farebná predloha
  • 9x5 čiernobielych pracovných listov
Sada pracovných listov Rôznorodé predmety je vhodná pre prácu s detičkami v materskej škole na dopĺňanie slovnej zásoby, rozvíjania reči a priestorovej predstavivosti, logického myslenia, pozornosti, obrazotvornosti, matematických schopností, plošnej a priestorovej tvorivosti, grafomotoriky a intelektuálnej schopností.
Deti sa oboznamujú s rôznorodými predmetmi, hračkami, oblečením, kuchynským riadom, dopĺňajú si slovnú zásobu,
upevňujú si znalosti o priestorovej predstavivosti, utvrdzujú si základné pojmy a predložky: vľavo, vpravo, hore, dole, pred, za, vedľa, pod, nad, porovnávajú predmety a veci podľa veľkosti a polohy, oboznamujú sa so základnými počtovými úkonmi v číselnom rade od 1 do 10. a plnia zároveň úlohy z programu Dieťa a svet:"Pozri, čo ja dokážem."

Na pracovných listoch plníme úlohy:

Farebná predloha
Rozvíjame reč a priestorovú predstavivosť, rozprávame a dopĺňame slovnú zásobu
Rôznorodé predmety - Čo je čo?

Pracovné listy:
Rozvíjame reč a priestorovú predstavivosť, logické myslenie, dopĺňame slovnú zásobu
Rôznorodé predmety - Čo je navyše?
Rôznorodé predmety - Čo je kde?
Rozvíjame reč a priestorovú predstavivosť, logické myslenie, grafomotoriku, dopĺňame slovnú zásobu
Rôznorodé predmety - Čo je hore a čo je dole?
Rozvíjame reč a priestorovú predstavivosť, logické myslenie, grafomotoriku, rozprávame a dopĺňame slovnú zásobu, porovnávame veľkosť, počítame od 1 do 10, poznávame farby.
Rôznorodé predmety - Balóny.
Rozvíjame reč a priestorovú predstavivosť, grafomotoriku, rozprávame a dopĺňame slovnú zásobu.
Rôznorodé predmety - Čo je kde? Dokresli.
Rátame a počítame. Zoznamujeme sa s matematikou - Rozmer. Rozvíjame grafomotoriku, predstavivosť, pozornosť, porovnávame veľkosť.
Rôznorodé predmety - Veľké a malé lopty.
Pripravujeme sa na písanie, rozvíjame grafomotoriku.
Rôznorodé predmety - Dokresli lopty.
Rôznorodé predmety - Dokresli obrázok.
Rozprávame a dopĺňame slovnú zásobu, rozvíjame grafomotoriku a pamäť
Rôznorodé predmety - Zahraj sa pexeso.