ABECEDA A GRAFOMOTORIKA PREDŠKOLÁKA - Zabavme sa s písmenkami od R po Z -
Dieťa poznáva, identifikuje, obkresľuje, dokresľuje a píše vybrané veľké a malé písmená abecedy. Kreslí grafomotorické prvky vyžadujúce pohyby dlane a prstov a pohyb zápästia. Pri kreslení a grafomotorických činnostiach sedí vzpriamene, vzdialenosť očí od podložky je primeraná. Pri kreslení a grafomotorických činnostiach drží ceruzku správnym spôsobom a vyvíja primeranú intenzitu tlaku na podložku.

Elektronický časopis PREDŠKOLÁČIK Abeceda 3 - ABECEDA a GRAFOMOTORIKA PREDŠKOLÁKA – písmená R, S, T, U, V, X, Y, Z - poznávame, rozoznávame, pomenovávame, obkresľujeme a píšeme písmenká Abecedy s možnosťou sťahovania a tlačenia listov v neobmedzenom množstve.

Elektronická verzia k okamžitému stiahnutiu súborov v PDF formáte

Farebná predloha
Strana   1 – Abeceda od R po Z – Veľké a malé písmená, farby a priestorová orientácia

Pracovné listy