ABC Škôlka
Internetová škôlka
Nový vzdelávací portál

Košík:0 produktov

MAXI Licencia k vzdelávaciemu obsahu školských rokov 2015/2021 - Interaktívny vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

NAJVÝHODNEJŠIA PONUKA MAXI LICENCIE - Vzdelávací obsah stránky - Licencia 7+8 - obsah školské roky 2019/21 + Doplnková Licencia - pracovné listy školské roky 2015/19
spracované podľa ŠVP pre Materské školy - Interaktívny vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA​

Prístupová Maxi licencia k vzdelávaciemu obsahu na stránke: www.abcmaterskaskola.sk

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa Nového ŠVP pre MŠ.

MAXI Licencia obsahuje:

" Licencia ", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu Maxi Licencie na stránke: www.abcmaterskaskola.sk!

Maxi Licencia zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach tieto projekty:

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 7 - nájdete TU

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 8 - nájdete TU

Pracovné listy DOPLNKOVÁ LICENCIA

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, cvičenia, video projekty a pracovné listy z interaktívneho vzdelávacieho programu:

„ 7 Kruhov poznania Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Interaktívne hry sú prístupné len povolením prehrávača Adobe Flash Player vašim prehliadačom.

"MAXI LICENCIA " umožňuje prístup k vzdelávaciemu obsahu www.abcmaterskaskola.sk uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou 7+8 + doplnková Licencia na pracovné listy na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Maxi Licencia  neumožňuje prístup k interaktívnym hrám, pokiaľ nemáte nainštalovaný a prehliadačom povolený Adobe Flash Player