NÁŠ TIP

na objednávku
45.00,- €
Vložiť do košíka

Licencia II k obsahu 12 mesiacov školského roka 2014/2015 pre Materské školy, Rodičov a Užívateľov ABC.

Nedarí sa vám vyplniť objednávku? Nevadí. Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu 12 mesiacov školského roka 2014/2015 k interaktívnym hrám, pracovným listom, výukovým panorámam a k pracovným zošitom Guľôčka + bonusové vydania Predškoláčika s možnosťou sťahovania a tlačenia pracovných listov, ktoré vyjdú v školskom roku 2014/2015.

Ako bonus získavate Letné kurzy angličtiny pre najmenších - Učíme sa po anglicky, obrázkom aj foneticky

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA II"

Každá "LICENCIA" má svoje originálne číslo a automaticky je zaradená do SÚŤAŽE ABC o hodnotné ceny.

Licencia obsahuje:

Voľný prístup ku všetkým ponúkaným možnostiam, označených „LICENCIA II“, po prihlásení sa na stránku ABC materské školy

Licencia v sebe zahŕňa:

Licencované pracovné listy na školský rok 2014/2015

Farebné predlohy na školský rok 2014/2015

Interaktívne hry na školský rok 2013/2015 s možnosťou zväčšovania na celú obrazovku a s využitím na interaktívnych tabuliach

Poznávacie panorámy na školský rok 2013/2015 s možnosťou zväčšovania na celú obrazovku a s využitím na interaktívnych tabuliach

V obsahu Licencie sa skrýva:

Viac ako 100 pracovných listov, podporujúcich grafomotoriku dieťaťa, rozvoj pozornosti, pamäti, reči, zrakového vnemu, obrazného, názorného a logického myslenia, jemnej motoriky a koordinácie zraku a pohybov ruky.

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu Dieťa a svet. „ Pozri, čo ja dokážem“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.

"LICENCIA II" umožňuje prístup k obsahu 12 mesiacov školského roka 2014/2015 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyšli od 1.9.2014 do 31.8.2015)
Všetky články školského roka 2014/2015 budú pre vás viditeľné ešte celý budúci školský rok!
Licencia II neumožňuje prístup k obsahu článkov Licencie I.

Všetci zákazníci, ktorí si zakúpili Licenciu I na školský rok 2013/2014 majú garantovanú cenu Licencie II na školský rok 2014/2015 so zľavou 20% - 36 € na celý školský rok!