ABC Škôlka
Internetová škôlka
Nový vzdelávací portál

Košík:0 produktov

SÓLO Licencia 8 k obsahu 12 mesiacov školského roka 2020/2021 podľa Nového ŠVP pre Materské školy

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA 8 na nový školský rok 2020/2021 už nikdy nebude lacnejšia

Objednávka cez Formulár - Najvýhodnejšia ponuka - Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu 12 mesiacov školského roka 2020/2021 k novým interaktívnym hrám a projektom, ktoré vyjdú v školskom roku 2019/2020.

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa Nového ŠVP.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA 8"

Licencia 8 obsahuje:

"LICENCIA 8", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu  "LICENCIA 8" - na 1 školský rok!

Licencia 8 zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach interaktívne vzdelávacie projekty, ktoré budú postupne dopĺňané v priebehu celého školského roka.

Obsah Pripravovaných projektov nájdete TU

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ 7 Kruhov poznania Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

"LICENCIA 8" umožňuje prístup k obsahu 12 mesiacov školského roka 2020/2021 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou 8 na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Všetky články školského roka 2020/2021 budú pre vás viditeľné 1 školský rok!
Licencia 8 neumožňuje prístup k obsahu článkov Licencie 3+4+5+6+7 na stránke: www.abcmaterskaskola.sk, pokiaľ ich nemáte zakúpené