LICENCIA 3 + 4 + 5 - Nový ŠVP - školské roky 2015/2018

LICENCIA 3 + 4 + 5 - Nový ŠVP - školské roky 2015/2018 - Interaktívny program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

Dostupnosť
skladom
135.00,- €
Bežná cena
147.00,- €
Vložiť do košíka

MAXI Licencia 3 + 4 + 5 k obsahu 36 mesiacov školských rokov 2015/2018 - Interaktívny program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

NAJVÝHODNEJŠIA PONUKA LICENCIE 3 + 4 + 5 - školské roky 2015/2018 spracované podľa Nového ŠVP pre materské školy - Interaktívny program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA​

Získajte Licenciu 3 + 4 + 5 najvýhodnejšie!

Objednávka cez Formulár - Najvýhodnejšia ponuka -  Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu 36 mesiacov školských rokov 2015/2018 k novým interaktívnym hrám a projektom, ktoré vyšli a vyjdú v školskom roku 2015/2018.

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa Nového ŠVP pre MŠ.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA 3LICENCIA 4 a LICENCIA 5"

Licencia 3 + 4 + 5 obsahuje:

"LICENCIA 3 LICENCIA 4 a LICENCIA 5", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu Licencie 3 + 4 + 5 - až tri školské roky! Prístup k obsahu Licencie 5 - od 1.9.2017!

Licencia 3+ 4 + 5 zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach tieto projekty:

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 3 nájdete TU

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 4 nájdete TU

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 5 nájdete TU

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ 7 Kruhov poznania Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.

"LICENCIA 3 + 4 + 5" umožňuje prístup k obsahu 36 mesiacov školských rokov 2015/2018 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyšli od 1.9.2015 do 31.8.2018 na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Všetky články školských rokov 2015/2018 budú pre vás viditeľné ešte celý budúci školský rok!
Licencia 3+4+5 neumožňuje prístup k obsahu článkov Licencie I a Licencie II na stránke: www.abcmaterskeskoly.sk, pokiaľ ich nemáte zakúpené