Licencia 1+2 - Rýchly prístup k celému obsahu stránky ABC Materské školy

ABC vzdelávací program Dieťa a Nový svet - Prístupová licencia k obsahu 24 mesiacov školských rokov 2013/2015 k pracovným listom a k pracovným zošitom Guľôčka + bonusové vydania Predškoláčika s možnosťou sťahovania a tlačenia pracovných listov, ktoré vyšli v školskom roku 2013/2014/2015.

Licencia I+IIvýhodný balíček pre MŠobsah dvoch školských rokovkaždá len 39 € :Obsahuje
38 pracovných zošitov Guľôčka, 4 bonusové vydania pracovného zošita Predškoláčik, vyše 90 farebných predlôh na Interaktívnu tabuľu alebo PC, celkovo vyše 550 pracovných listov, úloh a cvičení z ABC školičky
pre vaše detičky s možnosťou stiahnutia a neobmedzenej tlače.

Ako bonus získavate Letné kurzy angličtiny pre najmenších - Učíme sa po anglicky, obrázkom aj foneticky.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA I + LICENCIA II"

Licencia I+II obsahuje:

Voľný prístup ku všetkým ponúkaným možnostiam, označeným "LICENCIA a LICENCIA II", po prihlásení sa na stránku ABC materské školy

Licencia I+II v sebe zahŕňa:

Licencované pracovné listy - obsah školské roky 2013/2015

Farebné predlohy - obsah školské roky 2013/2015

Tematické Pracovné zošity Guľôčka a Predškoláčik v PDF formáte

V obsahu Licencie sa skrýva:

Viac ako 200 pracovných listov, podporujúcich grafomotoriku dieťaťa, rozvoj pozornosti, pamäti, reči, zrakového vnemu, obrazného, názorného a logického myslenia, jemnej motoriky a koordinácie zraku a pohybov ruky.

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu Dieťa a svet. „ Pozri, čo ja dokážem“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami:

Pre otvorenie PDF súborov musíte mať v počítači nainštalovaný prehrávač Adobe Reader 11.0

Nové Interaktívne hry na CD nosičoch bez pripojenia na internet si môžete objednať v najvýhodnejšej ponuke TU

"LICENCIA I + II" umožňuje prístup k obsahu školských rokov 2013/2015 uhradením licencie s použitím na 1 rok.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyšli od 1.9.2013 do 31.8.2015)