Geometrické tvary - kolekcia obrázkov na Interaktívnu tabuľu

skladom
9.80,- €
Vložiť do košíka

Kolekcia farebných obrázkov pre Interaktívnu tabuľu
GEOMETRICKÉ TVARY – kruh, trojuholník, štvorec, obdĺžnik, ovál
48 farebných obrázkov

Obrázky sú dodávané na CD nosiči vo formáte PNG (obrázok bez podkladu) - priame použitie po vyložení na Interaktívnu tabuľu.
Kolekcia farebných obrázkov GEOMETRICKÉ TVARY – kruh, trojuholník, štvorec, obdĺžnik, ovál obsahuje obrázky geometrických tvarov rozdelených do skupín podľa tvaru: kruh, trojuholník, štvorec, obdĺžnik, ovál a doplnkové obrázky, ktoré slúžia ako podklad pre prácu s detičkami na Interaktívnej tabuli: predmety podobné kruhu, trojuholníku, štvorcu, obdĺžniku, oválu s cieľom: Poznať, rozlíšiť, priradiť, triediť a určiť niektoré rovinné geometrické tvary a predmety známeho tvaru. Farebná rozmanitosť - priradiť, rozoznať a pomenovať farby.

Skupiny obrázkov geometrických tvarov obsahujú:
GEOMETRICKÉ TVARY: kruh, trojuholník, štvorec, obdĺžnik, ovál, kosoštvorec, hviezda, srdce
GEOMETRICKÉ TVARY: červený kruh, zelený trojuholník, fialový štvorec, modrý obdĺžnik, zelený ovál, ružový kosoštvorec, žltá hviezda, červené srdce
KRUH A PREDMETY PODOBNÉ KRUHU: modrý kruh, zelený kruh, paradajka, budík, slnko, stolička, koleso, lopta.
TROJUHOLNÍK A PREDMETY PODOBNÉ TROJUHOLNÍKU: oranžový trojuholník, modrý trojuholník, pravítka, strom, rebrík, stan, loďka, domček so strechou.
ŠTVOREC A PREDMETY PODOBNÉ ŠTVORCU:
červený štvorec, zelený štvorec, kocky, taška, tabuľa, okno, kocka so šuplíkmi.
OBDĹŽNIK A PREDMETY PODOBNÉ OBDĹŽNIKU: oranžový obdĺžnik, žltý obdĺžnik, paneláky, vlajka, kufre, knihy, dvere, počítač.
OVÁL A PREDMETY PODOBNÉ OVÁLU: modrý ovál, biely ovál, vzducholoď, uhorka, rámik, balóny, stolík, kvietok s lupienkami.

Obrázky sú vhodné pre prácu s detičkami na počítači a hlavne na Interaktívnu tabuľu.

Pracovné listy na stolík pre detičky nájdete v októbrovej GUĽôČKE - Geometrické tvary – kruh, trojuholník, štvorec, obdĺžnik, ovál