5 vydaní pracovného zošita GUĽôČKA - JAR NA ABC
Spolu 62 tematických pracovných listov

CD GUĽôČKA - CD JAR NA ABC - LIMITOVANÁ EDÍCIA!

CD obsahuje:
5 vydaní pracovného zošita GUĽôČKA z ABC Materské školy
62 tematických pracovných listov rozdelených podľa úloh
10 farebných a 52 čiernobielych listov formát A4
PDF formát s priamym využitím na Interaktívnej tabuli
aj s možnosťou tlačenia pracovných listov
na stolík pre detičky z ABC školičky

Nie je potrebné pripojenie na internet!

GUĽôČKY na CD:

Prišla jar – Prebúdza sa príroda
Jar už vonia – Časová postupnosť
Včielky a čmeliaky
Veľká noc – Sviatky jari
Veľkonočné radovánky – Pexeso a maľovanky

Prišla jar – Prebúdza sa príroda – Jarné kvietky a mláďatá - 2 farebné predlohy +  8 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Prišla jar
Poznávame, opisujeme a rozlišujeme niektoré kvety: Snežienka jarná, prvosienka jarná, podbeľ liečivý, narcis, margarétka, tulipán.
Poznávame, rozlišujeme a určujeme niektoré domáce zvieratá a ich mláďatá: Žriebätko, kuriatko, jahniatko, kozliatko, teliatko, húsatko, kačiatko.

Jar už vonia – Časová postupnosť - 3 farebné predlohy + 11 čiernobielych pracovných listov  Od vajíčka k motýliku, Od semienka k rastlinke, Od vajíčka ku kuriatku.
Poznávame, rozlišujeme, určujeme, priraďujeme a počítame motýliky, kvietky a kuriatka.
Rozvíjame reč a slovnú zásobu, pozornosť a logické myslenie, časovú postupnosť, priestorovú orientáciu, grafomotoriku, matematiku. Kreslíme, porovnávame, počítame, priraďujeme, dopĺňame a vyfarbujeme. Jarné Sudoku a Jarné Maľovanky.

Včielky a čmeliaky – Kvitnú kvietky, bzučia čmeliaky a včielky - 1farebná predloha, 13 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básničky: Včielky a čmeliaky
Pozorujeme spojitosť medzi rastlinnou a živočíšnou ríšou. Poznávame farby, hmyz, jarnú prírodu, jarné kvety, jarné živočíchy...včielka, čmeliak, žabka, slimáčik

Veľká noc – Sviatky jari - 3 farebné predlohy + 10 čiernobielych pracovných listov
Poznávame sviatky a veľkonočné symboly: šibačka, oblievačka, vajíčka, kuriatka, zajačiky.
Rozvíjame reč a slovnú zásobu, pozornosť a logické myslenie, matematiku a grafomotoriku.
Kreslíme, farbíme, maľujeme. Veľkonočné maľovanky.

Veľkonočné radovánky – Pexeso a maľovanky - 1 farebná predloha +  10 čiernobielych pracovných listov, maľovanky, vystrihovačky, kartičky
Poznávame sviatky a veľkonočné symboly. Rozvíjame reč a slovnú zásobu, pozornosť a logické myslenie, grafomotoriku, poznávame a určujeme farby a tvary, poznávame a pomenovávame niektoré zvieratká. Kreslíme, farbíme, maľujeme, hráme sa s kartičkami. Veľkonočné maľovanky. Veľkonočné pexeso.

UPOZORNENIE!
Všetky práva vlastníka autorských práv k dielu sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu tohto média je bez písomného súhlasu majiteľa - ABC materské školy ZAKÁZANÉ

autor: © ABC všetky práva vyhradené