NOVINKA-10%

CD GUĽÔČKA - CD – 4 – 13/14

CD GUĽÔČKA - CD – 4 – 13/14  z ABC materské školy pracovné listy pre predškolákov

Dostupnosť
skladom
22.05,- €
Bežná cena
24.50,- €
Vložiť do košíka

6 vydaní pracovného zošita GUĽôČKA z ABC Materské školy
Spolu 82 tematických pracovných listov
Veľká noc
Včielky a čmeliaky
Zdravá výživa
Deti sveta
Lesné zvieratá
Zvieratká v ZOO

CD GUĽôČKA - CD – 4 – 13/14 - LIMITOVANÁ EDÍCIA!
CD obsahuje:
6 vydaní pracovného zošita GUĽôČKA z ABC Materské školy
82 tematických pracovných listov rozdelených podľa úloh
8 farebných a 74 čiernobielych listov formát A4
JPG formát s priamym využitím na Interaktívnej tabuli
PDF formát s možnosťou tlačenia pracovných listov
na stolík pre detičky z ABC školičky
BONUS 20 obrázkov na Interaktívnu tabuľu + video
Nie je potrebné pripojenie na internet!

Video návod k CD Guľôčka z ABC Materské školy
Ako jednoducho využiť pracovné listy a obrázky z ABC Materské školy

GUĽôČKY na CD:

Veľká noc – Sviatky jari
Včielky a čmeliaky
Zdravá výživa
Deti sveta
Lesné zvieratá
Zvieratká v ZOO

Veľká nocSviatky jari - 3 farebné predlohy + 10 čiernobielych pracovných listov
Poznávame sviatky a veľkonočné symboly: šibačka, oblievačka, vajíčka, kuriatka, zajačiky.
Rozvíjame reč a slovnú zásobu, pozornosť a logické myslenie, matematiku a grafomotoriku.
Kreslíme, farbíme, maľujeme. Veľkonočné maľovanky.

Včielky a čmeliaky - Kvitnú kvietky, bzučia čmeliaky a včielky - 1 farebná predloha + 13 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básničky: Včeličky a čmeliaky
Pozorujeme spojitosť medzi rastlinnou a živočíšnou ríšou. Poznávame farby, hmyz, jarnú prírodu, jarné kvety, jarné živočíchy...včielka, čmeliak, žabka, slimáčik. Kreslíme, farbíme, maľujeme. Jarné maľovanky.

Zdravá výživaPotravinová Pyramída - 1 farebná predloha + 10 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Zdravá výživa
Poznávame, rozlišujeme, triedime a vyberáme si zdravé a nezdravé potraviny. Potravinová Pyramída zdravej výživy. Potravinové kartičky – vystrihovačky.

Deti sveta - 1 farebná predloha + 15 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Deti sveta
Rozmanitosť ľudstva (kultúrna, biologická), základy empatie, svetadiely.
Poznávame, rozlišujeme, určujeme rôzne deti sveta, 5 svetadielov: Amerika, Afrika, Európa, Ázia, Austrália, základné farby. Obrázkové kartičky detí sveta.

Lesné zvieratá – Chránime les - 1 farebná predloha + 16 čiernobielych pracovných listov + BONUS Príbeh: Ako si zvieratká v lese poriadok robili
Chránime les a poznávame, rozlišujeme a určujeme niektoré lesné zvieratá: medveď, vlk, líška, jeleň, srnka, diviak, zajac, jež, myš, sova. Rozvíjame reč a priestorovú predstavivosť, grafomotoriku a logiku. Zvuková analýza a rytmizácia slov. Obrázkové kartičky, puzzle, vystrihovačky.

Zvieratká v ZOO - 1 farebná predloha + 10 čiernobielych pracovných listov + BONUS Príbeh: ZOO na výlete, zvieratká sa predstavujú
Poznávame, rozlišujeme a určujeme niektoré exotické zvieratá: tiger, žirafa, pštros, zebra, lev, opica, ťava, slon, kengura. Rozvíjame matematiku a grafomotoriku, obrazotvornosť, priestorovú predstavivosť, poznávame písmenká. Obrázkové kartičky, angličtina pre deti, puzzle.

UPOZORNENIE!
Všetky práva vlastníka autorských práv k dielu sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu tohto média je bez písomného súhlasu majiteľa - ABC materské školy ZAKÁZANÉ

autor: © ABC všetky práva vyhradené