Odpovede na vaše časté otázky v E - mailoch

• Pridané: 05.09.2013   |   231 čítaní / zobrazení
1. Ako si vytlačím pracovný list?
Jednoducho. Pri pracovnom liste, kde je zobrazená ikonka “TLAČ“, stačí nabehnúť myškou a stlačiť.
Pokiaľ nastane problém, kontaktujte nás.

2. Môžem voľne používať pracovné listy?
Áno.
Všetky pracovné listy, ktoré sú voľne dostupné na portáli ABC Materské školy alebo ste registráciou získali prístup na uzamknuté články, ktoré obsahujú pracovné listy, môžete voľne používať pri vašej práci s detičkami. Avšak ich voľné šírenie ďalej je zakázané a chránené autorskými právami ABC Materské školy.
Ak vám naše pracovné listy pomáhajú pri vašej práci, dajte nám vedieť.

3. Môžem voľne používať interaktívne hry?
Áno.
Všetky interaktívne hry, ktoré sú voľne dostupné na portáli ABC Materské školy alebo ste registráciou získali prístup na uzamknuté články, ktoré obsahujú interaktívne hry, môžete voľne používať pri vašej práci s detičkami.
Sme veľmi radi, že vo svojej praxi používate naše interaktívne hry, ktoré sú optimalizované pre interaktívne tabule, počítače a tablety.
Všetky interaktívne hry sú vytvárané technológiou Flasch.
Ak vám vznikol nejaký problém pri používaní interaktívnych hier, kontaktujte nás prosím, aby sme mohli čím skôr odstrániť prípadné nedostatky.

4. Čo nové pripravujete?
Ďakujeme za otázku.
Neustále pracujeme na nových interaktívnych hrách, pracovných listoch z programu Dieťa a svet podľa tematických okruhov a aktuálnych mesačných tém. Každý mesiac vydávame dvojtýždenník pracovného zošita – Guľôčka s aktuálnym obsahom mesačných tém a s tretím bonusovým vydaním pracovného zošita Predškoláčik . Pripravované témy na školský rok 2014/2015.
Ako novinku sme pridali na stránku virtuálnu poznávaciu hru PANORÁMA. Zahrajte sa!

5. Ako postupovať, keď chcem pridať našu škôlku na WIKI mapu ABC?
Dobrá otázka.
Na našej stránke v hornej lište kliknite na WIKI ( Wiki mapa), vyberte svoj kraj a vyplňte Formulár: Máte nápad? Vyplňte prosím krátky Formulár: ČO CHCETE PRIDAŤ NA WIKI MAPU ABC? Pokiaľ máte záujem zviditeľniť vašu materskú školu na WIKI mape ABC materské školy, vyplňte prosím svoju plnú registráciu v nastaveniach vášho účtu. Môžete emailom zaslať krátky popis a zameranie vašej škôlky, a my vás veľmi radi umiestnime na WIKI mapu ABC materských škôl.
Do popisu vašej škôlky môžte pridať aj výstižné Motto alebo zábavnú básničku, napríklad:

"V našej škôlke detičky, zašpinia si ručičky.
  Veľa kreslia, maľujú, smejú sa a radujú."

WIKI mapa z ABC

6. Čo ponúkate v platených službách?
V platených službách v prvej rade ponúkame tvorbu web stránok pre materské školy s jednoduchým ovládaním redakčného systému, s profesionálnou podporou, ktoré umožňujú škôlke vlastnú a pohodlnú administráciu stránky, či už pridávania článkov a fotografií a kedykoľvek editovania ( zmeny) obsahu. Zabezpečujeme technickú a grafickú podporu a pripravujeme školenia pre tých, ktorí nemajú veľa skúseností s touto činnosťou.
Ďalej ponúkame prístupové Licencie na školský rok 2013/2014 - Licencia I a na školský rok 2014/2015 - Licencia II.
Objednaním licencie získate rozšírený prístup k Interaktívnym hrám s možnosťou zväčšovania každej hry na celú obrazovku. Táto výhoda má uplatnenie pri jej používaní na počítači a hlavne pri používaní na interaktívnych tabuliach.
Licencia v sebe zahŕňa možnosť sťahovania pracovných listov a ich tlač v neobmedzenom množstve.
Ďalej obsahuje prístup ku všetkým interaktívnym výukovým Panorámam a k pracovným zošitom Guľôčka + bonusové vydania z ABC materské školy, v danom školskom roku.
Všetky články uzamknuté Licenciou sa automaticky zobrazia len vlastníkom Licencie po prihlásení sa na stránku.

LICENCIE      PRACOVNÉ LISTY     WEB STRÁNKY PRE ŠKôLKY   E - ČASOPIS GUĽôČKA

Už čoskoro sa zobrazí na našom portáli ponuka všetkých možností, z ktorých si môžete vybrať pre vašu škôlku to najlepšie, čo vám vyhovuje, čo potrebujete.
Nové možnosti a ponuky vám zabezpečia pohodlnú prácu, ušetria vám čas príprav a umožnia sa zapájať do súťaží o hodnotné ceny.

7. Môže aj naša škôlka prispieť nápadmi na Váš portál?
Áno. Určite áno!
Každý z vás, kto má záujem prispieť nápadom, myšlienkou, básničkou, pesničkou, témou na spracovanie pracovného listu či interaktívnej hry, je vítaný!!!
Každý dobrý nápad, ktorý spracujeme a zverejníme, odmeníme darčekom.

„Kto prispeje, nech ho hreje,
darček už sa naňho smeje.
Potešíme ľahúčko
každé veľké srdiečko.“

Ďakujeme za vaše nápady a príspevky           pridajte príspevok  TU

ABC materské školy