MINI WEB ABC – jednoduchý a praktický web pre škôlku

• Pridané: 18.03.2013   |   90 čítaní / zobrazení
MINI WEB - stránky pre materské školy - ukážka stránok

Prečo je dobré, aby mala každá materská škola svoju vlastnú webovú stránku?

V dnešnej dobe je informovanosť rodičov o materských školách veľmi dôležitá a na druhej strane aj prezentovanie samotnej materskej školy.
Veľa materských škôl je zaradených len v zozname alebo sú zaradené na stránkach obcí, čo je niekedy nepriehľadné a tým sa informácie o konkrétnej škole ťažko hľadajú. Niektoré materské školy nemajú stránky vôbec.

Prečo sa nepodeliť s rodičmi a priateľmi vašej škôlky o tom, čo sa u vás práve deje? Materská škola veľmi úzko spolupracuje s rodičmi a ideálne je, ak sa aj vzájomne podporujú.

Učiteľka potrebuje  dennodenne komunikovať s každým jedným rodičom. A práve kvalitné web stránky materskej školy môžu veľmi výrazne zjednodušiť vzájomnú komunikáciu medzi rodinou a škôlkou. Rodičia sú včas informovaní o všetkých aktualitách, akciách a dôležitých informáciách materskej školy.  Môžu si doma v pokoji prezerať napríklad fotogalérie a práce svojich detí a mať nestále aktuálny obraz o pobyte dieťatka v predškolskom zariadení.

Každá pani riaditeľka potrebuje informovať rodičov  o pripravovaných zmenách, plánovaných podujatiach a veľa iných dôležitých udalostí. Ušetrite si čas zasielaním noviniek rodičom, k čomu slúži služba web - email –hromadné odosielanie správ na veľa emailových adries naraz. Podporte spoluprácu školy a rodiny vzájomnou intenzívnejšou komunikáciou, ktorá vám prinesie priateľskú atmosféru medzi rodičmi a učiteľkami a ľahšie riešenie akýkoľvek problémov.

Pomocou vašej web stránky pre škôlku môžu rodičia ľahšie a rýchlejšie ospravedlniť neprítomnosť svojho dieťaťa, náhle ochorenie, odhlásenie zo stravy, získať dôležité informácie o platbách, voľných miestach, zdieľať spoločné zážitky svojho dieťaťa s kamarátmi so škôlky, mať prehľad o každodennej činnosti materskej školy a v neposlednom rade aj získavať presnejšie informácie o potrebách materskej školy, z ktorých môžu vyplývať aj rôzne možnosti sponzorstva.

Neváhajte a využite našu zvýhodnenú ponuku MINI WEB pre materské školy, teraz v akcii...30% zľava len pre vás

Formulár na WEB stránku pre materskú školu

Názov školy*:
Adresa školy*: