MEGA LICENCIA ABC

MIDI WEB ABC - kreatívne webové stránky pre materské školy

• Pridané: 18.03.2013   |   180 čítaní / zobrazení
MIDI WEB - stránky pre materské školy - ukážka stránok

Má vaša materská škola web stránku? Ste s ňou spokojní? Plní vaša web stránka svoj informačný účel? Je vaša stránka moderná či zastaraná? Je vaša stránka statická či aktívna?
Kedy ste svoju stránku naposledy aktualizovali? Aj by ste to urobili, len neviete ako?
Od vašej webovej stránky by ste mali chcieť maximum!
Podporujeme spoluprácu učiteľov, rodičov a detí novými interaktívnymi webovými stránkami s kreatívnym dizajnom. Zapojte rodičov, pedagógov a detičky do spoločnej tvorby vašej novej web stránky pre materské školy.
Hravý farebný dizajn a ľahká prehľadnosť vášho webu priláka na vašu webovú stránku deti aj rodičov. S redakčným systémom MIDI WEB pre materské školy môžete jednoducho a rýchlo aktualizovať vaše dianie v škôlke. Vašich rodičov môžete ľahko informovať o všetkom, čo vo vašej materskej škole aktuálne prebieha, či pripravujete a čo im  potrebujete dať vedieť. Mamičky aj oteckovia vám budú vďační, keď uvidia svoje detičky priamo pri činnostiach v materskej škole, keď uvidia svoje dieťatko vo fotogalérii, alebo, keď si prečítajú aktuálny článok o vašej škôlke.

Podporte vašich predškolákov. Umožnite im aktívne sa podieľať na webových stránkach pre materské školy. Preferujte školu hrou. Neexistuje lepší grafik webovej stránky, ako je dieťa, ktoré má veľký tvorivý potenciál. Môžete spoločne vytvoriť fotogalériu vašej materskej školy. Naučte detičky pracovať s počítačom.
Webové stránky pre materské školy sú zábavnou interaktívnou hrou pre deti, učiteľov i rodičov.
S dotovaným programom ABC pre materské školy je všetko jednoduché.

Neváhajte a využite našu zvýhodnenú ponuku MIDI WEB pre materské školy, teraz v akcii...30% zľava len pre vás!

Formulár na WEB stránku pre materskú školu

Názov školy*:
Adresa školy*: