KĽÚČ K CELÉMU OBSAHU
Licencia na ABC

Registrácia na ABC ZADARMO!
LICENCIA na ABC ZA LACNO !!!

Košík:0 produktov

ABC Materská škola
7 kruhov predškoláka
Nový ŠVP - AKCIA

Internetová Škôlka

UČÍME SA DOMA

Vzdelávanie pre predškolákov

SÓLO Licencia 9 k obsahu 12 mesiacov školského roka 2021/2022 + BONUS CD MÚDRE SOVIČKY

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA 9 - školský rok 2021/2022 už nikdy nebude lacnejšia

VIANOČNÁ AKCIA + CD HRY VÝBER - Z každého rožka troška - DARČEK 10 Interaktívnych hier

( platí od Mikuláša do Vianoc)

Objednávka cez Formulár - Najvýhodnejšia ponuka - Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu 12 mesiacov školského roka 2021/2022 k novým vzdelávacím projektom, ktoré vyjdú v školskom roku 2021/2022.

Licencia 9 obsahuje Vzdelávací projekt MÚDRE SOVIČKY ( video príbehy s úlohami a vzdelávacie pracovné listy) + BONUS CD MÚDRE SOVIČKY - VÝBER HRY + Možnosť získať NOVÉ CD Interaktívne vzdelávacie hry Múdre sovičky v najvýhodnejšej ponuke, ktoré budú vychádzať v priebehu celého školského roka 2021/22.

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa Nového ŠVP.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA 9"

Licencia 9 obsahuje:

"LICENCIA 9", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu  "LICENCIA 9" - na 1 školský rok!

Licencia 9 zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach vzdelávacie projekty, ktoré budú postupne dopĺňané v priebehu celého školského roka.

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 9 - nájdete TU

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho vzdelávacieho programu : „ 7 Kruhov poznania Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pre otvorenie PDF súborov musíte mať v počítači nainštalovaný prehrávač Adobe Reader 11.0

Nové Interaktívne hry na CD nosičoch bez pripojenia na internet si môžete objednať v najvýhodnejšej ponuke TU

"LICENCIA 9" umožňuje prístup k obsahu 12 mesiacov školského roka 2021/2022 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou 9 na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Všetky články školského roka 2021/2022 budú pre vás viditeľné 1 školský rok!
Licencia 9 neumožňuje prístup k obsahu článkov Maxi Licencie na stránke: www.abcmaterskaskola.sk, pokiaľ ich nemáte zakúpené