6 vydaní pracovného zošita GUĽôČKA z ABC Materské školy
Vianoce
Dopravná výchova
Snehuliak

CD GUĽôČKA - CD – 2 – 13/14 - LIMITOVANÁ EDÍCIA!
CD obsahuje:
6 vydaní pracovného zošita GUĽôČKA z ABC Materské školy
67 tematických pracovných listov rozdelených podľa úloh
10 farebných a 57 čiernobielych listov formát A4
JPG formát s priamym využitím na Interaktívnej tabuli
PDF formát s možnosťou tlačenia pracovných listov
na stolík pre detičky z ABC školičky
BONUS 20 obrázkov na Interaktívnu tabuľu + video
Nie je potrebné pripojenie na internet!

Video návod k CD Guľôčka z ABC Materské školy
Ako jednoducho využiť pracovné listy a obrázky z ABC Materské školy

GUĽôČKY na CD:

Modrá planéta
Počasie
Mikuláš
Vianoce
Dopravná výchova
Snehuliak

Modrá planétaOchrana prírody -  3 farebné predlohy + 9 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Triedim odpad
Chránime prírodu. Recyklujeme, triedime odpad. Poznávame naše chránené zvieratká.

Počasie a časové vzťahy - 2 farebné predlohy + 8 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Prší dáždik, fúka vetrík  + BONUS Básnička: Čo ja robím celý deň
Poznávame počasie, časové vzťahy, denný režim a hodiny. Včera, dnes a zajtra. Čo kde patrí. Čo kedy nosíme. Čo kedy robíme. Kreslíme čiarky. Počítame od 1 do 10. Pexeso Počasie.

Vitaj milý Mikuláš – 2 farebné predlohy + 13 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Vitaj milý Mikuláš
Poznávame sviatky. Spoznávame farby, tvary. Rozvíjame grafomotoriku, pozornosť, pamäť, obrazotvornosť a predstavivosť. Kreslíme, farbíme, maľujeme. Darčeky, vystrihovačky a maľovanky.

Vianoce, stromček sa ligoce  - 1 farebná predloha + 8 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Vianoce
Poznávame sviatky a vianočné symboly. Rozvíjame matematické predstavy, počítame, určujeme rozmer, porovnávame veľkosť. Poznávame čísla a číslice, počítame od 1 do 10. Priraďujeme podľa počtu. Šablóna vianočný stromček.

Dopravná výchova - 1 farebná predloha + 9 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Prechod pre chodcov
Rozvíjame bezpečnosť na ceste. Poznávame a určujeme dopravné značky, dopravné prostriedky. Rozvíjame matematické predstavy, počítame, určujeme rozmer, porovnávame veľkosť. Poznávame geometrické tvary, čísla a číslice, počítame od 1 do 10. Priraďujeme podľa počtu a rozmeru.

Staviame Snehuliaka - 1 farebná predloha +  10 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Staviame snehuliaka
Staviame, skladáme, kreslíme snehuliaka. Počítame a porovnávame snehuliakov. Rozvíjame logické myslenie a časovú postupnosť, pozornosť a obrazotvornosť, reč a priestorovú predstavivosť. Skladačky a puzzle.

UPOZORNENIE!
Všetky práva vlastníka autorských práv k dielu sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu tohto média je bez písomného súhlasu majiteľa - ABC materské školy ZAKÁZANÉ

autor: © ABC všetky práva vyhradené