24 vydaní elektronického časopisu + bonusové vydania zadarmo. Kolekcia viac ako 360 pracovných listov, básničky, vystrihovačky a farebné predlohy.

Zvýhodnené predplatné na 12 mesiacov Elektronického časopisu GUĽôČKA  s možnosťou sťahovania a tlačenia listov v neobmedzenom množstve.

Predplatné elektronickej verzie 24 vydaní časopisu GUĽôČKA + bonusové vydania ZADARMO k okamžitému stiahnutiu   súborov v PDF formáte po uverejnení časopisu na stránke ABC.

Elektronický časopis
GUĽôČKA vychádza ako dvojtýždenník, 2 vydania za mesiac.

Každé vydanie obsahuje farebné predlohy, farebné pracovné listy, úlohy, námety a cvičenia pre deti predškolského veku, ktoré rozvíjajú pamäť, pozornosť, obrazotvornosť, logické myslenie, reč, priestorovú predstavivosť, dopĺňajú slovnú zásobu detí, oboznamujú s každým písmenkom abecedy, so základnými farbami a geometrickými tvarmi, pomáhajú porovnávať, analyzovať a určovať podobnosť či rozdielnosť predmetov,  podporujú grafomotoriku, jemnú motoriku a koordináciu zraku a pohybov ruky.