LICENCIA IV - Nový ŠVP - školský rok 2016/2017

na objednávku
59.00,- €
Vložiť do košíka

Licencia IV k obsahu 12 mesiacov školského roka 2016/2017 podľa Nového ŠVP pre Materské školy

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA IV na nový školský rok 2016/2017 už nikdy nebude lacnejšia
Získajte Licenciu IV najvýhodnejšie HNEĎ TERAZ TU !

Objednávka cez Formulár - Najvýhodnejšia ponuka - Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu 12 mesiacov školského roka 2016/2017 k novým animovaným pomôckam, interaktívnym projektom, hrám, pracovným listom, výukovým panorámam a k pracovným zošitom Guľôčka + bonusové vydania Predškoláčika s možnosťou sťahovania a tlačenia pracovných listov, ktoré vyjdú v školskom roku 2016/2017.

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa Nového ŠVP.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA IV"

Licencia IV obsahuje:

Voľný prístup ku všetkým ponúkaným možnostiam, označených
 "LICENCIA IV", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu Licencie IV - od 1.9.2016 až dva školské roky!

Licencia IV zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach interaktívne projekty, ktoré budú postupne dopĺňané v priebehu celého školského roka.

Obsah Pripravovaných a už spracovaných projektov nájdete TU

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ 7 Kruhov poznania Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.

"LICENCIA IV" umožňuje prístup k obsahu 12 mesiacov školského roka 2016/2017 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyjdú od 1.9.2016 do 31.8.2017 na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Všetky články školského roka 2016/2017 budú pre vás viditeľné ešte celý budúci školský rok!
Licencia IV neumožňuje prístup k obsahu článkov Licencie I a Licencie II na stránke: www.abcmaterskeskoly.sk a k obsahu článkov Licencie III na stránke: www.abcmaterskaskola.sk, pokiaľ ich nemáte zakúpené

Pre užívateľov s Licenciou I + II + III je cena Licencie IV v NAJVÝHODNEJŠEJ PONUKE – len 39 € - OBJEDNAŤ LICENCIU TU
(naďalej vám ostáva prístup k obsahu šk.rokov 2013/16)