LICENCIA 7 - 2019/20

Košík:0 produktov

LICENCIA ANGLIČTINA Predškoláka

• LICENCIA ANGLIČTINA Predškoláka
Bežná cena: 50.00,- €, Ušetríte: 15.00,- € (30%)
35.00,- €Cena
Angličtina Predškoláka - "Učíme sa po anglicky, obrázkom aj foneticky."

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA Angličtina Predškoláka už nikdy nebude lacnejšia. Licenciu môžete získať spolu aj s objednaním Licencie 7 - Nový školský rok 2019/20 až v 50% ZĽAVE TU!
Objednávka cez Formulár - Najvýhodnejšia ponuka - Kliknite TU!

Prístupová licencia Angličtina Predškoláka obsahuje 20 interaktívnych projektov, vyše 250 anglických slov, s ktorými sa deti zoznamujú hravou formou zvukom aj obrázkom.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "ANGLIČTINA PREDŠKOLÁKA"

Licencia obsahuje:

"ANGLIČTINA PREDŠKOLÁKA", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu  "ANGLIČTINA PREDŠKOLÁKA" - od 1.9.2019 až dva školské roky!

Licencia ANGLIČTINA PREDŠKOLÁKA zahŕňa interaktívne projekty,obrázkové zvukové hry, ktoré budú postupne dopĺňané v priebehu celého školského roka 2019/20.

Obsah Pripravovaných projektov nájdete TU

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu :  Angličtina Predškoláka -  "Učíme sa po anglicky, obrázkom aj foneticky."

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.

"LICENCIA Angličtina Predškolákaumožňuje prístup k obsahu 12 mesiacov školského roka 2019/2020 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyjdú od 1.9.2019 do 31.8.2020 na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Všetky články školského roka 2019/2020 budú pre vás viditeľné ešte celý budúci školský rok!