LICENCIA 7 - 2019/20
licencia 7

angličtina pre deti

Košík:0 produktov
SÓLO Licencia 7 k obsahu 12 mesiacov školského roka 2019/2020 podľa Nového ŠVP pre Materské školy

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA 7 na nový školský rok 2019/2020 už nikdy nebude lacnejšia

Objednávka cez Formulár - Najvýhodnejšia ponuka - Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu 12 mesiacov školského roka 2019/2020 k novým interaktívnym hrám a projektom, ktoré vyjdú v školskom roku 2019/2020.

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa Nového ŠVP.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA 7"

Licencia 7 obsahuje:

"LICENCIA 7", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu  "LICENCIA 7" - od 1.9.2019 až dva školské roky!

Licencia 7 zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach interaktívne projekty, ktoré budú postupne dopĺňané v priebehu celého školského roka.

Obsah Pripravovaných projektov nájdete TU

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ 7 Kruhov poznania Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.

"LICENCIA 7" umožňuje prístup k obsahu 12 mesiacov školského roka 2019/2020 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyjdú od 1.9.2019 do 31.8.2020 na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Všetky články školského roka 2019/2020 budú pre vás viditeľné ešte celý budúci školský rok!
Licencia 7 neumožňuje prístup k obsahu článkov Licencie 3+4+5+6 na stránke: www.abcmaterskaskola.sk, pokiaľ ich nemáte zakúpené