AKCIA-17%

*LICENCIA 3 - Nový ŠVP pre MŠ - školský rok 2015/2016

LICENCIA III - Nový ŠVP pre MŠ - školský rok 2015/2016 - nové projekty z ABC Materská škola

Dostupnosť
na objednávku
49.00,- €
Bežná cena
59.00,- €
Vložiť do košíka

Licencia 3 k obsahu 12 mesiacov školského roka 201/2016 podľa Nového ŠVP pre Materské školy

Nedarí sa vám vyplniť objednávku? Nevadí. Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu 12 mesiacov školského roka 2015/2016 k novým interaktívnym projektom, hrám, pracovným listom, výukovým panorámam a k pracovným zošitom Guľôčka s možnosťou sťahovania a tlačenia pracovných listov, ktoré vyšli v školskom roku 2015/2016.

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa nového ŠVP.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA 3"

Licencia 3 obsahuje:

"LICENCIA 3", po prihlásení sa na stránku ABC materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu Licencie 3 - od 1.9.2015!

Licencia 3 zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach tieto projekty::

Prehľadný ikonový obsah projektov nájdete TU

Animované pomôcky na Interaktívnu tabuľu - krátke video rozprávky a animované príbehy s úlohami - NOVINKA v spolupráci so štúdiom anima JP
Interaktívne hry so zväčšovaním na celú obrazovku – hry na Interaktívnu tabuľu vytvorené rôznymi spôsobmi hrania: Priraďovačka, Presúvačka, Skladačka, Doplňovačka, Prekrývačka, Posúvačka, Pexeso, Sudoku.
Poznávacie panorámy – Mega obrázky na priestorovú orientáciu
Interaktívne obrazy – obrázky na posúvanie v čase
Farebné pracovné listy na Interaktívnu tabuľu – farebné predlohy na rozvíjanie slovnej zásoby s možnosťou využitia interaktívneho pera
Pracovné listy, úlohy a cvičenia  na stolík pre detičky z ABC školičky – PDF súbory s možnosťou stiahnutia a neobmedzenej tlače
Pracovný zošit GUĽÔČKA – elektronický časopis spracovaný podľa aktuálnej témy
Podľa nového ŠVP pre materské školy
Súbory na stiahnutie IWB, HHT – súbory na Interaktívnu tabuľu pre vaše vlastné projekty

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ 7 Kruhov poznania Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.

"LICENCIA 3" umožňuje prístup k obsahu 12 mesiacov školského roka 2015/2016 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyšli od 1.9.2015 do 31.8.2016 na stránke www.abcmaterskaskola.sk - NOVÝ ŠVP)
Všetky články školského roka 2015/2016 budú pre vás viditeľné ešte celý budúci školský rok!
Licencia 3 neumožňuje prístup k obsahu článkov Licencie I a Licencie II, pokiaľ ich nemáte zakúpené na stránke: www.abcmaterskeskoly.sk

Pre užívateľov s Licenciou I + II je cena Licencie 3 v Najvýhodnejšej ponuke - OBJEDNAŤ LICENCIU TU
(naďalej vám ostáva prístup k šk.rokom 2013/15)