LICENCIA 1+2+3+4+5 - školské roky 2013/2018 - MEGA Najvýhodnejší balíček

skladom
180.00,- €
Vložiť do košíka

MEGA Licencia 1 + 2 + 3 + 4 + 5 k obsahu 60 mesiacov školských rokov 2013/2018 - Interaktívny program: DIEŤA A SVET a 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

Nedarí sa vám vyplniť objednávku? Nevadí. Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu až 5 školských rokov 2013/2018 k interaktívnym hrám, pracovným listom, výukovým panorámam a k pracovným zošitom Guľôčka + bonusové vydania Predškoláčika s možnosťou sťahovania a tlačenia pracovných listov, ktoré vyšli v školských rokoch 2013/2018, navyše aj k novým interaktívnym projektom v rámci LICENCIE 3+4+5 na novej stránke: www.abcmaterskaskola - Nový ŠVP pre MŠ.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom   "LICENCIA I + LICENCIA II + LICENCIA 3 a LICENCIA 4 a LICENCIA 5"

Licencia I Licencia II obsahuje:

Voľný prístup ku všetkým ponúkaným možnostiam, označeným "LICENCIA a LICENCIA II", po prihlásení sa na stránku ABC materské školy

Licencia I Licencia II v sebe zahŕňa:

Licencované pracovné listy na školské roky 2013/2015

Farebné predlohy na školské roky 2013/2015

Interaktívne hry na školské roky 2013/2015 s možnosťou zväčšovania na celú obrazovku a s využitím na interaktívnych tabuliach

Poznávacie panorámy na školské roky 2013/2015 s možnosťou zväčšovania na celú obrazovku a s využitím na interaktívnych tabuliach

V obsahu Licencia I Licencia II sa skrýva:

Viac ako 500 pracovných listov, podporujúcich grafomotoriku dieťaťa, rozvoj pozornosti, pamäti, reči, zrakového vnemu, obrazného, názorného a logického myslenia, jemnej motoriky a koordinácie zraku a pohybov ruky.

Licencia 3 + 4 + 5 obsahuje:

"LICENCIA 3 a LICENCIA 4 a LICENCIA 5", po prihlásení sa na stránku ABC materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu Licencie 5 - od 1.9.2017!

Licencia 3+4+5 zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach tieto projekty:

Interaktívne hry so zväčšovaním na celú obrazovku – hry na Interaktívnu tabuľu vytvorené rôznymi spôsobmi hrania: Priraďovačka, Presúvačka, Skladačka, Doplňovačka, Prekrývačka, Posúvačka, Pexeso, Sudoku.
Poznávacie panorámy – Mega obrázky na priestorovú orientáciu
Interaktívne obrazy – obrázky na posúvanie v čase
Farebné pracovné listy na Interaktívnu tabuľu – farebné predlohy na rozvíjanie slovnej zásoby s možnosťou využitia interaktívneho pera
Pracovné listy, úlohy a cvičenia  na stolík pre detičky z ABC školičky – PDF súbory s možnosťou stiahnutia a neobmedzenej tlače
Pracovný zošit GUĽÔČKA – elektronický časopis spracovaný podľa aktuálnej témy
Podľa nového ŠVP pre materské školy
Pracovný zošit PREDŠKOLÁČIK – bonusové vydania - so zameraním na Abecedu, Matematiku, Logiku a Grafomotoriku PREDŠKOLÁKA
Súbory na stiahnutie IWB, HHT – súbory na Interaktívnu tabuľu pre vaše vlastné projekty

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa nového ŠVP.

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ Pozri, čo ja dokážem“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.

"LICENCIA 1+2+3+4+5 " umožňuje prístup k obsahu 60 mesiacov školských rokov 2013/2018 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyšli od 1.9.2013 do 31.8.2018)
Všetky články školských rokov 2013/2018 budú pre vás viditeľné ešte celé tri školské roky!