NOVINKA-20%

Grafomotorika I - Základné grafické tvary - Laminát

Grafomotorika I - Základné grafické tvary - pracovné listy laminát - stierateľné, obojstranné

Výrobca
ABC Materské školy

Dostupnosť
skladom
20.00,- €
Bežná cena
25.00,- €
Vložiť do košíka

Sada stierateľných farebných pracovných listov: GRAGOMOTORIKA I - Kreslíme základné grafické tvary + Farebný obal
Sada obsahuje 10 obojstranných laminovaných listov, spolu 20 strán:
10 farebných strán pre deti od 3 rokov a 10 farebných strán pre deti od 5 rokov na rozvoj grafomotorických zručností
BONUS: Hádanky

Sada laminovaných farebných pracovných listov pre detičky z ABC školičky na rozvoj grafomotorických zručností farebný hrubý ochranný obal:
GRAGOMOTORIKA I - Kreslíme základné grafické tvary - Hádame, kreslíme, píšeme...bodky, čiarky, vertikálne línie, horizontálne línie, krivky, slučky, oblúčiky, lomené línie,  vlnovky, ležaté osmičky, špirály .

Sada obsahuje:
  • 10x farebných strán pre deti od 3 rokov
  • 10x farebných strán pre deti od 5 rokov
  •  1x farebný hrubý ochranný obal
Sada pracovných listov GRAGOMOTORIKA I - Kreslíme základné grafické tvary - Hádame, kreslíme, píšeme... je vhodná pre prácu s detičkami v materskej škole alebo doma na rozvíjanie grafomotorických zručností.
Každý pracovný list obsahuje návod na správne písanie čiar, motivačný obrázok + hádanku.

Deti kreslia základné grafické tvary, kreslia podľa predlohy, znázorňujú graficky motivovaný pohyb. Učia sa držať správne grafický materiál a používať primeranú intenzitu tlaku na podložku, využívať koordináciu zraku a ruky, kresliť uvoľnenou rukou, plynulo a smelo. Zároveň si rozvíjajú pozornosť, obrazotvornosť, fantáziu, priestorovú tvorivosť, grafomotoriku, vizuomotoriku. Poznávajú a určujú základné farby a grafické tvary, ktoré kreslia na základe motivačného obrázka a hádanky.
Zároveň plnia úlohy z tematického okruhu Ja som a z programu Dieťa a svet: "Pozri, čo ja dokážem." - Základné grafické tvary.

Obsah:

Farebné Pracovné obojstranné stierateľné listy

Strana    1 – Základné grafické tvary – Bodky – grafomotorické zručnosti
Strana    2 – Základné grafické tvary – Čiarky zvislé – grafomotorické zručnosti
Strana    3 – Základné grafické tvary – Čiarky vodorovné – grafomotorické zručnosti
Strana    4 – Základné grafické tvary – Čiarky šikmé – grafomotorické zručnosti
Strana    5 – Základné grafické tvary – Krivky (zúbky) – grafomotorické zručnosti
Strana    6 – Základné grafické tvary – Slučky – grafomotorické zručnosti
Strana    7 -  Základné grafické tvary – Oblúčiky – grafomotorické zručnosti
Strana    8 – Základné grafické tvary – Vlnovky – grafomotorické zručnosti
Strana    9 – Základné grafické tvary – Ležaté osmičky (mašličky) – grafomotorické zručnosti
Strana  10 – Základné grafické tvary – Špirála (slimáčik) – grafomotorické zručnosti