ABC Škôlka
Internetová škôlka
Nový vzdelávací portál

Košík:0 produktov

DUO Licencia 7+8 k obsahu 24 mesiacov školských rokov 2019/2021 - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

NAJVÝHODNEJŠIA PONUKA LICENCIE 67+8 - školské roky 2019/2021
spracované podľa Nového ŠVP pre materské školy -
Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA​

Získajte DUO Licenciu 7+8 najvýhodnejšie.

Objednávka cez Formulár - Najvýhodnejšia ponuka -  Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu školských rokov 2019/2021 k novým vzdelávacím projektom, ktoré vyšli a vyjdú v školskom roku 2019/2021.

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa Nového ŠVP pre MŠ.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     " LICENCIA 7 a LICENCIA 6 "

Licencia 6 +7 obsahuje:

"LICENCIA 6 a LICENCIA 7", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu Licencie 6+7 - obsah školské roky 2018/20 na stránke: www.abcmaterskaskola.sk

Licencia 6 +7 zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach tieto projekty:

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 6 nájdete TU

Prehľadný ikonový obsah projektov LICENCIA 7 nájdete TU

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ 7 Kruhov poznania Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.

"LICENCIA 6 + 7" umožňuje prístup k obsahu školských rokov 2018/2020 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyšli od 1.9.2018 do 31.8.2020 na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Všetky články školských rokov 2018/2020 budú pre vás viditeľné 1 školský rok!
Licencia 6+7 neumožňuje prístup k obsahu článkov Licencie I a Licencie II na stránke: www.abcmaterskeskoly.sk, a k obsahu článkov Licencie 3+4+5 na stránke: www.abcmaterskaskola.sk, pokiaľ ich nemáte zakúpené