6 vydaní pracovného zošita GUĽôČKA z ABC Materské školy
Rôznorodé predmety
Prišla jar
Gazdovský dvor

CD GUĽôČKA - CD – 3 – 13/14 - LIMITOVANÁ EDÍCIA!
CD obsahuje:
6 vydaní pracovného zošita GUĽôČKA z ABC Materské školy
66 tematických pracovných listov rozdelených podľa úloh
17 farebných a 49 čiernobielych listov formát A4
JPG formát s priamym využitím na Interaktívnej tabuli
PDF formát s možnosťou tlačenia pracovných listov
na stolík pre detičky z ABC školičky
BONUS 20 obrázkov na Interaktívnu tabuľu + video
Nie je potrebné pripojenie na internet!

Video návod k CD Guľôčka z ABC Materské školy
Ako jednoducho využiť pracovné listy a obrázky z ABC Materské školy

GUĽôČKY na CD:

Zimné radovánky
Karneval
Farebné kvapôčky
Rôznorodé predmety
Prišla jar
Gazdovský dvor

Zimné radovánkyZimné športy - 1 farebná predloha + 9 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Zimné radovánky
Poznávame zimné športy, pomenovávame a počítame športovcov - lyžiar, sánkar, korčuliar, snowboardista. Dodržiavame Bezpečnosť na svahu. Rozvíjame reč a priestorovú predstavivosť, logické myslenie, pozornosť a obrazotvornosť. Skladáme puzzle.

Fašiangy - Karneval - 1 farebná predloha + 10 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Karneval
Pomenovávame kto je kto. Poznávame výrazy tváre, farby a geometrické tvary. Rozvíjame pozornosť, obrazotvornosť a grafomotoriku. Karnevalové masky, škrabošky a vystrihovačky.

Farebné kvapôčky – 6 farebných predlôh + 6 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Veselé farbičky
Poznávame základné farby a rôznorodé predmety danej farby - modrá, žltá, červená, oranžová, zelená. Rozvíjame grafomotoriku, reč a slovnú zásobu. Vystrihovačka škraboška kvapôčka.

Rôznorodé predmety  - 1 farebná predloha + 9 čiernobielych pracovných listov
Poznávame a pomenovávame rôznorodé predmety - hračky, oblečenie, riad. Rozvíjame reč a priestorovú predstavivosť, matematiku, grafomotoriku, obrazotvornosť a pamäť. Pexeso rôznorodé predmety.

Prišla jar – Prebúdza sa príroda - 2 farebné predlohy + 8 čiernobielych pracovných listov + BONUS Básnička: Prišla jar
Poznávame, opisujeme a rozlišujeme niektoré kvety: Snežienka jarná, prvosienka jarná, podbeľ liečivý, narcis, margarétka, tulipán.
Poznávame, rozlišujeme a určujeme niektoré domáce zvieratá a ich mláďatá: Žriebätko, kuriatko, jahniatko, kozliatko, teliatko, húsatko, kačiatko.

Gazdovský dvor - 6 farebných predlôh + 7 čiernobielych pracovných listov
Poznávame, rozlišujeme a určujeme domáce zvieratá, ich mláďatá a úžitok hospodárskych zvierat: Krava, ovca, koza, prasa, sliepka, hus, kačka, morka. Teliatko, jahniatko, kozliatko, prasiatko, kuriatko. Rozprávame, počítame a priraďujeme.

UPOZORNENIE!
Všetky práva vlastníka autorských práv k dielu sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu tohto média je bez písomného súhlasu majiteľa - ABC materské školy ZAKÁZANÉ

autor: © ABC všetky práva vyhradené