Košík:je prázdný

Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:

ABC Materská škola - virtuálna škôlka, interaktívne hry, pracovné listy a úlohy pre deti od 2 rokov

úloha a cvičenia pre deti
Poznávame základné farby a geometrické tvary, znalosti o farbe a tvare

Hry, pracovné listy, úlohy a cvičenia pre deti predškolského veku, ktoré oboznamujú so základnými farbami a geometrickými tvarmi, rozvíjajú zrakový vnem, pozornosť, myslenie, jemnú motoriku a koordináciu zraku a pohybov ruky, upevňujú znalosti o farbe a tvare, pomáhajú poznávať predmety známeho tvaru a osvojiť si pojmy: kruh, ovál, štvorec, obdĺžnik, trojuholník. více »

Počítame, zoznamujeme sa s matematikou a priestorovou tvorivosťou

Interaktívne hry, pracovné listy, úlohy a cvičenia pre deti predškolského veku, ktoré rozvíjajú matematické schopnosti, plošnú a priestorovú tvorivosť, oboznamujú s rozmerom, pomáhajú poznávať a porovnávať predmety a veci podľa výšky, šírky, dĺžky, hrúbky a oboznamujú so základnými počtovými úkonmi v číselnom rade od 1 do 10. více »

Porovnávame a určujeme, rozvíjame logické myslenie, priraďujeme a triedime

Interaktívne hry, pracovné listy, úlohy a cvičenia pre deti predškolského veku, ktoré rozvíjajú logické myslenie, pomáhajú porovnávať, analyzovať a určovať podobnosť či rozdielnosť predmetov, priraďovať, triediť a usporadúvať predmety podľa určitých kritérií, ako farba, tvar a veľkosť. Tieto hry sú zamerané na upevnenie získaných vedomostí. více »

Spoznávame ABECEDU, rozoznávame a poznávame písmenká, čítame

Interaktívne hry, pracovné listy, úlohy a cvičenia pre deti predškolského veku, ktoré pomáhajú oboznámiť sa s každým písmenkom ABECEDY, zapamätať si ho, rozoznať od ostatných písmen a poznať medzi inými písmenkami. Tieto hry pomáhajú rozvinúť jemnú motoriku a správnu koordináciu prstov. více »