Sada pracovných listov pre 10 detí: MEDOVNÍKOVÝ DOMČEK: Poznať svoje meno, svojich kamarátov, pomenovať členov rodiny, umelecké stvárnenie ľudskej postavy, poznávať písmenká Abecedy, počúvať s porozumením, rozoznať deň a noc.
Obsahuje: 7 x 10 čiernobielych listov + 6 x farebná predloha, rozprávka o Jankovi a Marienke
Spolu 76 ks pracovných listov + BONUS - rozprávka o Jankovi a Marienke

Sada pracovných listov pre 10 detí z časopisu GUĽôČKA September 2014/2 -  MEDOVNÍKOVÝ DOMČEK - poznávame svoje meno, svojich kamarátov, pomenovávame členov rodiny, umelecky stvárňujeme ľudskú postavu, oboznamuje sa s písmenkami abecedy, počúvame s porozumením, rozoznávame deň a noc.

Sada obsahuje:
  • 6x farebná predloha
  • 7 x čiernobiele pracovné listy
  • rozprávka o Jankovi a Marienke

Sada pracovných listov Medovníkový domček - o Jankovi a Marienke je vhodná pre prácu s detičkami v materskej škole na poznávanie svojich kamarátov, pomenovanie svojho mena, členov rodiny, umelecké stvárnenie ľudskej postavy, poznávanie písmenok abecedy, počúvanie s porozumením, rozoznávanie dňa a noci.
Deti sa oboznamujú s písmenkami abecedy, priraďujú a píšu prvé písmeno svojho mena, umelecky stvárňuju ľudskú postavu - kreslia seba a svojho kamaráta, počítajú detičky, stromy a jahody v lese, rozvíjajú si grafomotoriku a priestorovú orientáciu - kreslia cestičku v lese, dokresľujú medovníčky, poznávajú geometrické tvary - štvorec, trojuholník, kruh, obdĺžnik, počúvajú s porozumením, rozoznávajú deň a noc.
Dopĺňajú si slovnú zásobu, rozvíjajú reč, obrazotvornosť, priestorovú predstavivosť, matematické predstavy, logické myslenie, grafomotoriku. Poznávajú, rozlišujú a pomenovávajú seba, svojich kamarátov, členov rodiny, základné farby, geometrické tvary, počítajú od 1 do 10. Vyfarbujú pracovné listy podľa predlohy a pokynov, rozvíjajú si jemnú motoriku ruky a plnia zároveň úlohy z tematického okruhu Ja som a z programu Dieťa a svet: "Pozri, čo ja dokážem."
Sada obsahuje BONUS na motiváciu dieťaťa - rozprávku o Jankovi a Marienke.

Farebné predlohy:

Strana    1 – Janko a Marienka – Z domu do lesa - slovná zásoba, priestorová orientácia
Strana    2 – Janko a Marienka – V lese - slovná zásoba, matematika
Strana    3 – Janko a Marienka – Noc v lese - slovná zásoba, priestorová orientácia
Strana    4 – Medovníkový domček - Medovníčky – slovná zásoba, matematika
Strana    5 – Medovníkový domček - Ježibaba – slovná zásoba, priestorová orientácia
Strana    6 – Medovníkový domček - Detičky – slovná zásoba, priestorová orientácia

Strana    7 –
Medovníkový domček – rozprávka

Pracovné listy:
Strana    8 – Janko a Marienka – Ako sa voláš – reč, slovná zásoba, abeceda
Strana    9 – Janko a Marienka – Ja a môj kamarát – grafomotorika