Košík:je prázdný

Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:

Betlehemská hviezda – narodenie Jezuliatka – vianočný príbeh

• Přidáno: 01.12.2014   |   1083 čtení / zobrazení
Video farebný príbeh o Betlehemskej hviezde a narodení Jezuliatka s využitím na Interaktívnej tabuli.
Ako sa zjavila Betlehemská hviezda, kde sa narodilo Jezuliatko a kto prišiel obdarovať malého Ježiška.
Poznávame sviatky a ich oslavy, symboly Vianoc, hlavné postavy Betlehema.

Vyrozprávajte vašim detičkám vianočný príbeh o Jezuliatku, predstavte im symboly Vianoc a hlavné postavy Betlehema, vyfarbite si vianočné maľovanky, vystrihnite si vianočné vystrihovačky, zahrajte sa s kartičkami pexeso a urobte si vlastný Betlehem. GUĽÔČKA - CD – BETLEHEMSKÁ HVIEZDA LIMITOVANÁ EDÍCIA!

Rozvíjame reč, poznanie, obrazotvornosť, priestorovú predstavivosť, logické myslenie, grafomotoriku, počúvame a rozprávame príbeh, vyjadrujeme rôznymi umeleckými výrazovými prostriedkami pocity, dojmy a zážitky z osláv sviatkov, poznávame symboly Vianoc.

Zopakujme si:
Akej farby bola betlehemská hviezda? Kde sa zjavila? V akom mestečku sa narodilo Jezuliatko? Komu sa narodilo? Kde sa narodilo? Aké meno dali Mária a Jozef dieťatku?  Kto ochraňoval Jezuliatko? Ako sa volali traja králi? Aké dary dali Ježiškovi?
Kto ešte doniesol Ježiškovi dar? Aké zvieratká boli v Betleheme?

Pracovné listy na stolík pre detičky nájdete v GUĽôČKE december 2014/6 - Betlehemská hviezda.

Momentálně není k dispozici žádný komentář